Wymiana szyb samochodowych Kraków

Szybka, solidna i profesjonalna wymiana szyb - Kraków. Jeżeli szyba w Twoim aucie jest zniszczona lub zarysowana, stanowi niebezpieczeństwo podczas jazdy. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci wymianę szyb na najbardziej atrakcyjnych warunkach w stolicy małopolski. Zapraszamy do skorzystania z tej oferty.

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
Ul. Portowa 22A ,
30-709 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 122 90 50 20
Podgląd www.markoweszyby.pl
Zetor

Posiadacie Państwo ciągnik i szukacie firmy, w której, w przypadku konieczności, moglibyście zaopatrzyć się w niezbędne do niego elementy? W Sklep Maniek, oprócz komponentów do Massey Ferguson czy LTZ, oferujemy między innymi części Zetor. W naszym asortymencie znajdziecie między innymi filtry, zatyczki i rozruszniki.

Sklep Maniek
Ul. Dr. Karasiewicza 5 ,
89-500 M. Tuchola ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 889 95 03 99
Podgląd www.sklepmaniek.pl
Car detailing

Jeśli chodzi o car detailing, to mamy na to najlepszy sposób. W naszym asortymencie znajdziesz jego aż ogrom! Oferujemy najlepsze kosmetyki samochodowe, które charakteryzuje wysoka jakość i jednocześnie korzystna cena. Proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania - przekonaj się sam. Serdecznie zapraszamy.

ShowCarShine
Ul. Dolistowska 26 ,
15-197 M. Białystok ,
podlaskie
Numer telefonu 510 12 41 80
Podgląd showcarshine.pl
transport ładunków całokontenerowych

Od wielu lat zajmujemy się spedycją morską oraz lotniczą, dlatego też wybierając nasza firmę, masz pewność, że zaproponujemy Ci sprawdzone formy przewozu oraz dogodne warunki realizacji. W naszej ofercie proponujemy między innymi transport ładunków całokontenerowych, drobnicy morskiej, jak również materiałów niebezpiecznych (drogą lotniczą).

Interfracht Co. Int. Air Freight
Ul. Al. Krakowska 264 ,
02-210 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 601 33 51 11
Podgląd interfracht.pl
Myjka do części

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Podex, która zajmuje się projektowaniem i produkcją różnego rodzaju urządzeń i preparatów do czyszczenia maszyn z zabrudzeń ze smarów i olejów. Jednym ze szczególnie polecanych wyrobów z naszego asortymentu jest uniwersalna myjka do części warsztatowa, dostępna w różnych rozmiarach i rodzajach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą profesjonalna oferta urządzeń.

Podex Sp. z o.o.
Ul. Załogowa 11 ,
40-674 M. Katowice ,
śląskie
Numer telefonu 322 02 92 15
Podgląd www.podex.net.pl
Wózki widłowe używane

Wózki widłowe używane ? Gdzie je na pewno znajdziemy? W magazynach, hurtowniach oraz dużych sklepach. Ich popularność jest wcale nie mała. Jednak z czego ona wynika? Zyskują one dzięki swoim cechom takim jak duża ładowność, prostota obsługi i możliwość zastosowania w najróżniejszych miejscach coraz częściej sięgają po nie właściciele i kierownicy działający w obrębie tych obiektów.

PUPH TECHTRANS s.j. Andrzej Szmit & Ireneusz Ziemiński
Ul. Strażnicza 1 ,
82-300 M. Elbląg ,
Warmińsko-Mazurskie
Numer telefonu 552 30 43 61
Podgląd techtrans.com.pl
Tz4k14

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą asortymentu do maszyn rolniczych. W naszej ofercie znajdą Państwo części do modelu Tz4K14, w tym m.in. łożysko wyciskowe, bęben hamulca, uszczelki do silnika. Ponadto, sprzedajemy automat i bendiks rozrusznika, dźwignię włączania pompy, klatkę łożyska do wału korbowego oraz różnego rodzaju filtry (do oleju, powietrza czy paliwa).

Firma Sabuda Marek Sabuda
Ul. Wadowicka 19 ,
34-100 M. Tomice ,
małopolskie
Numer telefonu 791 69 18 14
Podgląd www.centrum-czesci.pl
Stacje ładowania samochodów

Rozwój technologiczny kompletnie odmienił rynek aut, dzięki czemu o wiele popularniejsze stają się pojazdy z cichszym i ekologicznym napędem elektrycznym. Aby mogły funkcjonować, nasza firma otwiera stacje ładowania samochodów, gdzie wszyscy użytkownicy tego typu pojazdów będą mogli uzupełnić baterie przed nową wyprawą.

Milivolt Marek Vogt
Ul. Akacjowa 41 ,
62-081 M. Przeźmierowo ,
wielkopolskie
Numer telefonu 789 31 11 62
Podgląd www.milivolt.pl
Kółka meblowe

Jeśli chcesz, by każdy z pracowników Twojego biura wykonywał swoje zadania jak najsprawniej i bez przeszkód poruszał się po całym pomieszczeniu, musisz zaopatrzyć się w krzesła wyposażone w kółka meblowe. Nasze wytrzymałe produkty pozwolą dowolnie przesuwać całe krzesło, gwarantując jego znaczną mobliność.

Colson Europe B.V. Sp. z o.o.
Ul. Fabianowska 101 ,
62-052 M. Komorniki ,
wielkopolskie
Numer telefonu 618 66 67 62
Podgląd colson.pl
Holowanie autobusów

Zajmujemy się mobilną naprawą, a także transportowaniem uszkodzonych aut dostawczych, ciężarowych, a także osobowych. Zapewniamy holowanie autobusów przez 24 godziny na dobę w okolicach Poznania i Kostrzyna Wielkopolskiego, a szczególnie w przypadku zaistnienia awarii na autostradzie A2 czy drodze ekspresowej S5.

Truck Service 24
Ul. Słowackiego 5 ,
62-025 M. Kostrzyn Wielkopolski ,
wielkopolskie
Numer telefonu 539 09 90 93
Podgląd www.truckservice24.eu
Lakier jachtowy

Posiadamy bogatą ofertę farb do zabezpieczania powierzchni statków, a także poprawiania ich aspektów wizualnych. Proponujemy lakier jachtowy, który pochłania promienie słoneczne w trakcie dnia, a zmagazynowana energia następnie jest wykorzystywana w nocy do oświetlania statku bez potrzeby użycia dodatkowego zasilania elektrycznego.

Stoppani Polska
Ul. Jana Pawła II 26 ,
33-300 M. Nowy Sącz ,
małopolskie
Numer telefonu 184 40 04 92
Podgląd www.stoppani.pl
Zarządzanie flotą

Weryfikacja przebiegu trasy, ilości spalonego paliwa, stanu technicznego i stały nadzór nad pojazdami zapewni Ci zarządzanie flotą. Dzięki nam skontrolujesz wydatki - sprawdzisz jak duża jest eksploatacja samochodu oraz poznasz styl i sposób jazdy swoich pracowników. Ponadto nasz system zapewni Ci dobry obieg informacji, dowiesz się jaką trasę wybrał kierowca i kiedy będzie na miejscu.

Widziszwszystko Limited Sp. K.
Ul. ul. Walczaka 114 ,
66-400 M. Gorzów Wielkopolski ,
woj. lubuskie
Numer telefonu 601 95 00 95
Podgląd www.widziszwszystko.pl
2015 - www.mgosirdt.pl