Nity zrywalne

Skuteczny, szybki i tani sposób trwałego łączenia różnych elementów zapewniają nity zrywalne. Ich budowa stworzona jest do tego, aby pozwolić na nitowanie w każdej sytuacji, gdy brak jest dwustronnego dostępu do nitowanych części. Można wyróżnić - w zależności od funkcji i właściwości - nity zrywalne: aluminiowe, stalowe, kolorowe, miedziane, nierdzewne, plastikowe, pełne, drążone oraz rurkowe. Jak widać zatem, nie tak łatwo jest z pomiędzy tylu rodzajów nitów wybrać odpowiednie.

Wojtech s.c.
Ul. Morgowa 9 ,
91-223 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 426 52 11 89
Podgląd www.wojtech.com.pl
budowa stoisk

Zapewniamy, ze przygotowana przez nas zabudowa targowa znacznie przyczyni się do wzrostu popularności Państwa stoiska na hali wystawienniczej. Jesteśmy przekonani, że nasze efektowne i pomysłowe realizacje przypadną do gustu nie tylko Państwu, ale przede wszystkim Państwa klientom. Zapraszamy do kontaktu.

Expo-Plan
Ul. Śniadeckich 9/1 ,
60-773 M. Poznań ,
wielkopolskie
Numer telefonu 618 65 98 43
Podgląd expo-plan.com.pl
Odpływy

Szafki szkolne to raptem nieznaczący odsetek wartości wiążących się z kooperacją z niniejszym podmiotem. Jeśli masz ochotę zacząć z Teira współpracę oraz zdobyć akcesoria w odpowiadających Ci cenach i otrzymać skrupulatne dane dotyczące warunków współdziałania, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Tam zapraszamy do zapoznania się z szczegółami oferty.

TEIRA Fąferko-Paprocki-Żak spółka jawna
Ul. Biała Droga 103 ,
34-122 M. Wieprz ,
małopolskie
Numer telefonu 338 70 51 10
Podgląd www.teira.pl
Deska podłogowa

Deska podłogowa to produkt, który może wprowadzić do każdego mieszkania niepowtarzalny, surowy, a jednocześnie bardzo kameralny i przytulny klimat. Dzięki nam będą Państwo mogli stworzyć ze swojego mieszkania miejsce niezwykłe i designerskie. Zapraszamy serdecznie do szczegółowego przyjrzenia się naszej ofercie.

DREW-REM Tartak
Ul. Janków 5b ,
63-300 M. Pleszew ,
wielkopolskie
Numer telefonu 627 41 86 79
Podgląd drew-rem.pl
2015 - www.mgosirdt.pl