Drenaż limfatyczny Bydgoszcz

Fizjoterapeuta i osteopata European School of Osteopathy oferuje usługi z zakresu medycyny manualnej. Jedną z nich jest drenaż limfatyczny wykonywany w jego gabinecie w Bydgoszczy. Zabieg tego typu usprawnia krążenie krwi, dzięki czemu stosowany jest przy różnego rodzaju obrzękach i zastojach. Podczas wizyty wykonywany jest masaż oraz bandażowanie danej kończyny.

mgr Andrzej Pastor D.O.
Ul. Libelta 2a ,
85-080 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 609 71 80 15
Podgląd www.andrzejpastor.pl
Klinika urologiczna

Zmagacie się od jakiegoś czasu z problemami nerek bądź moczowodem? Schorzenia w tym rejonie są bardzo niebezpieczne i potrafią sprawić duży dyskomfort. Jeśli mieszkacie Państwo w pobliżu stolicy, pomocny okaże się klinika urologiczna ECZ Otwock w okolicach Warszawy, z której usług możecie skorzystać w zakresie tego typu działalności.

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock
Ul. Borowa 14/18 ,
05-400 M. Otwock ,
mazowieckie
Numer telefonu 227 10 33 33
Podgląd ecz-otwock.pl
Inhalatory dla dzieci

Proponujemy Państwu profesjonalny sprzęt służący do wykonywania inhalacji. W naszym asortymencie dostępny jest model Omnibus CN 116, który pozwala na podawanie leków wymagających wysokiego ciśnienia. Wykorzystywany jest do leczenia astmy, mukowiscydozy oraz terapii antybiotykowej. Ze względu na swoje parametry, może być stosowany u dzieci i dorosłych.

Omnibus Sprzęt Medyczny S.C.
Ul. Dankowo, Różana 2 ,
82-500 M. Kwidzyn ,
pomorskie
Numer telefonu 552 61 50 92
Podgląd inhalatory.com.pl
Baleriny zdrowotne

Pożegnaj bóle stóp, odciski spowodowane przez niewygodne obuwie. Oferowane przez nas baleriny mają termiczno-plastyczne wnętrze, które idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Buty te nie wywołują odcisków, odparzeń i niwelują problem nadpotliwości. Obuwie wykonane jest z wysokiej jakości skóry bydlęcej i ma klasyczne kroje, dzięki czemu będzie pasowało do każdej stylizacji.

"ABAT" Piekarski Adam
Ul. Spadochroniarzy 34a ,
34-730 M. Mszana Dolna ,
małopolskie
Numer telefonu 183 31 04 18
Podgląd www.obuwie-abat.pl
Gastrolog

Ciągłe powracanie treści żołądkowych objawiające się zgagą, problemy z trawieniem objawiające się skrętem jelit i bólem w podbrzuszu - tego typu objawy wymagają specjalistycznej diagnozy. Gastrolog przyjmuje w warszawskim szpitalu IBIS, gdzie przeprowadza badania, a na podstawie wyników zaleca konkretną metodę leczenia.

Klinika medyczna IBIS
Ul. Kacza 8 ,
01-013 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 227 10 33 33
Podgląd szpitalibis.pl
Leczenie kanałowe

W przypadku powstania bardzo głębokich ubytków próchnicy, lub też martwicy miazgi konieczne jest leczenie kanałowe. Polega to na oczyszczaniu i udrażnianiu wszystkich połączeń nerwowych zęba i dziąsła, który został zainfekowany. W naszym gabinecie mogą Państwo umówić się na tego rodzaju zabieg endodoncji.

Proski Stomatologia
Ul. Kijowska 6/9 ,
85-703 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 537 83 67 77
Podgląd proski-stomatologia.pl
Sklep medyczny Śląsk

Bogata oferta, którą posiada sklep medyczny na Śląsku, zawiera produkty do rehabilitacji, akcesoria ortopedyczne i przedmioty, zapewniające pacjentom bezpieczeństwo. Zakupić można m.in. specjalistyczne sprzęty takie, jak podnośniki sufitowe służące do transportu lub wózki inwalidzkie. Ponadto dostępne są stabilizatory do złamanych lub zwichniętych kończyn i rajstopy przeciwżylakowe.

MICHAŁ NIEMIEC PROMOTION
Ul. Wojciecha Korfantego 30 A ,
41-902 M. Bytom ,
śląskie
Numer telefonu 323 07 38 65
Podgląd med-studio24.pl
Sterylizacja - akcesoria

Podjęcie leczenia uzębienia danego pacjenta, wymaga posiadania czystych, nieskażonych narzędzi. W tym celu przygotowaliśmy w naszej bogatej ofercie specjalne akcesoria do sterylizacji, które są wręcz niezbędnym wyposażeniem każdego gabinetu lekarskiego, nie tylko dentystycznego czy stomatologicznego.

Marku Dental Krawczyk sp.j.
Ul. Loretańska 31 ,
42-226 M. Częstochowa ,
śląskie
Numer telefonu 343 67 00 00
Podgląd e-marku.pl
Tężnie Ciechocinek

Wyjeżdżasz w tym roku na turnus wczasowy czy sanatoryjny do Ciechocinka i zastanawiasz się, co można robić na miejscu poza chodzeniem na zabiegi i posiłki? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której szczegółowo opisujemy nasze wspaniałe tężnie, które wytwarzają czyste i zdrowe powietrze.

KLINIKA UZDROWISKOWA „POD TĘŻNIAMI” im. JANA PAWŁA II - SPÓŁDZIELNIA USŁUG MEDYCZNYCH
Ul. Warzelniana 7 ,
87-720 M. Ciechocinek ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 544 16 70 00
Podgląd podtezniami.pl
ubrania medyczne damskie

W większości bawełniane, o różnym kroju i wielu wariantach kolorystycznych. Ubrania medyczne damskie to dostępne w naszym asortymencie fartuchy, bluzy chirurgiczne, spodnie, spódnice, sukienki oraz wiele innych. Nadadzą się nie tylko do oddziałów szpitalnych, ale sprawdzą także w placówkach rehabilitacyjnych, gabinetach kosmetologicznych czy SPA.

eOdziezMedyczna.pl
Ul. Śniadeckich 12/16 ,
00-656 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 502 22 06 70
Podgląd eodziezmedyczna.pl
Pracownia scyntygrafii

W naszej placówce medycznej realizowany jest szereg badań. Pracownia scyntygrafii prowadzi czynności takie jak diagnozowanie problemów związanych z kośćmi, z nerkami oraz z tarczycą. W przychodni wykorzystuje się obrazową metodę diagnostyczną, w ramach której korzysta się z kamery gamma oraz specjalistycznych izotopów.

NZOZ Euromed-M Sp. z o.o.
Ul. Świerczyny 1 ,
41-400 M. Mysłowice ,
śląskie
Numer telefonu 323 17 47 00
Podgląd euromed-m.pl
produkty na nietrzymanie moczu

Poszczególne dolegliwości wymagają odpowiedniego przeciwdziałania oraz radzenia sobie z objawami. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty na nietrzymanie moczu. Są to m.in. worki do zbierania płynu, wkłady urologiczne czy pieluchy. Oferowane przez nas artykuły będą pomocne dla osób zmagających się z dolegliwościami urologicznymi.

Sklep medyczny SeniorVita
Ul. Rycerska 3 ,
72-010 M. Police ,
zachodniopomorskie
Numer telefonu 603 83 83 85
Podgląd seniorvita-sklep.pl
Ośrodek psychoterapii Warszawa

Placówka organizuje kursy, szkolenia i warsztaty, a także treningi rozwoju osobistego. Ośrodek psychoterapii znajduje się w Warszawie. Powstał w 1991 roku i od początku działalności prowadzi zajęcia zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Obecnie poradnia świadczy również usługi dla firm prywatnych i instytucji państwowych.

Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra
Ul. Bajana 40 ,
01-904 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 228 92 00 66
Podgląd osrodekintra.pl
Jak powstrzymać wypadanie włosów

Problemy trychologiczne mogą prowadzić do obniżenia estetyki i poczucia pewności siebie. Warto zatem wiedzieć, jak powstrzymać wypadanie włosów, by móc cieszyć się grubymi, gęstymi pasmami. Pod tym względem ważna jest odpowiednia pielęgnacja obejmująca m.in. odstępy między farbowaniem i brak czesania na mokro.

Trycholog24.pl
Ul. Świętokrzyska 18 ,
00-052 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 518 21 24 43
Podgląd www.trycholog24.pl
Produkcja suplementów diety

W ostatnich latach również i w Polsce szczególnie modny staje się tzw. zdrowy styl życia. Jego prowadzenie wiąże się nie tylko z uprawianiem sportu, lecz także odpowiednim odżywianiem się. Dlatego też, główną domeną naszej firmy jest produkcja suplementów diety. Opracowywane przez nas wyroby mogą mieć postać tabletek, pastylek, proszków, czy też napojów lub syropów.

DDB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ul. Drwęczno 27 ,
11-130 M. Orneta ,
warmińsko-mazurskie
Numer telefonu 533 45 35 55
Podgląd www.ddb.com.pl
Olejki do masażu

Czy podobnie jak my uważacie, iż olejki do masażu są jednymi z tych preparatów, które najbardziej dobroczynnie wpływają na ludzkie ciało? Otóż, zarówno ich aromat jak i konsystencja sprawiają, iż bez trudu oddajemy się przyjemności relaksu oraz zapominamy o doczesnych problemach i wymagających obowiązkach.

Serwet Beata Kordowska
Ul. Orląt Lwowskich 20 ,
74-101 M. Gryfino ,
zachodniopomorskie
Numer telefonu 535 11 57 85
Podgląd serwet-spa.pl
Stomatologia estetyczna Kalisz

Piękny uśmiech zależy od regularnych wizyt kontrolnych. Gabinet Vidok Clinic w Kaliszu zajmuje się zabiegami w następującym zakresie: stomatologia estetyczna, implantologia, ortodoncja, endodoncja, periodontologia oraz protetyka. Doradza również pacjentom w prowadzeniu profilaktyki oraz higienizacji jamy ustnej - zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Vidok Clinic
Ul. Widok 75A ,
62-800 M. Kalisz ,
wielkopolskie
Numer telefonu 577 74 20 00
Podgląd vidokclinic.pl
Wsparcie psychologiczne

W Gabinecie ALTEA uzyskują pomoc całkowicie dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Wnikliwa rozmowa, analiza, rzetelna ocena obecnej sytuacji oraz dialog - to wszystko pomaga w odkrywaniu źródła wszelkich trudności oraz odnajdywaniu i obieraniu najbardziej odpowiedniej i skutecznej drogi terapii. W naszym Gabinecie podejmujemy się prowadzenia warsztatów, specjalistycznych kursów i spotkań dla par, jak również indywidualnej terapii pomagającej np. w podjęciu skutecznej walki z depresją.

Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej ALTEA
Ul. Dąbrowskiego 23/1 ,
60-837 M. Poznań ,
wielkopolskie
Numer telefonu 575 32 37 68
Podgląd altea-psychoterapia.pl
Maintrac cena

Zajmujemy się monitorowaniem aktywności guzów nowotworowych. Maintrac to badanie krwi, które pozwala wykryć komórki, które opuściły guz przedostając się do krwiobiegu. Z tym badaniem można sprawdzić reakcję na różne środki terapeutyczne. Więcej informacji dotyczących tego badania, np. jaka jest jego cena, uzyskają Państwo pod podanym numerem telefonu.

ECZ Innowacje
Ul. Borowa 14/18 ,
05-400 M. Otwock ,
mazowieckie
Numer telefonu 227 10 33 00
Podgląd www.ecz-innowacje.pl
Polarymetry

Sprzęty pomiarowe są narzędziami, które pozwalają dokładnie mierzyć różne parametry fizyczne i chemiczne. Polarymetry to jedne z takich urządzeń, które służą do pomiaru polaryzacji światła w cieczach. Są one niezbędne w wielu dziedzinach, takich jak chemia, biologia, farmacja czy medycyna. Dzięki temu, że pozwalają na uzyskanie precyzyjnych wyników, mogą być stosowane w badaniach naukowych, w kontroli jakości produktów przemysłowych, a także w diagnostyce chorób.

DONSERV Wojciech Kaca
Ul. Michała Spisaka 31 ,
02-495 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 228 63 19 30
Podgląd www.donserv.pl
gabinet dentystyczny Kórnik

Usługi świadczone przez naszych lekarzy pomagają zatroszczyć się o uzębienie dzieci. Gabinet dentystyczny w Kórniku koło Poznania świadczy usługi z zakresu profilaktyki, leczenia zębów mlecznych i stałych, RTG, a także ortodoncji. W naszym ośrodku przyjmuje także chirurg udzielający pomocy w przypadku poważniejszych dolegliwości.

STOMATOLOGIA SOS
Ul. Poznańska 42 ,
62-035 M. Kórnik ,
wielkopolskie
Numer telefonu 513 38 70 48
Podgląd stomatologiasos.pl
Kosmetyki naturalne do ciała

Opracowując nasze preparaty stawiamy na ekologię i organiczne składniki. Kosmetyki naturalne do ciała dostępne w naszej ofercie powstają w niewielkiej manufakturze, co pozwala nam testowanie wielu kombinacji składników i aromatów. Nasze środki udowadniają, że najskuteczniejszych rozwiązań dostarcza nam przyroda.

HEALTH IN HANDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ul. Zastawna 34/13 ,
83-000 M. Pruszcz Gdański ,
pomorskie
Numer telefonu 669 44 43 06
Podgląd hihshop.pl
Fantom

W naszym sklepie mamy manekiny do nauki reanimacji. Doskonale sprawdzą się nie tylko dla osób, które dopiero uczą się tego, jak udzielać pierwszej pomocy, ale również dla tych, którzy mają już w tym doświadczenie i chcą dalej praktykować nabyte umiejętności. Fantom, który mamy do kupienia, został wykonany z trwałych materiałów, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia i łatwo utrzymuje się go w czystości.

Sendpol24 sp. z o.o.
Ul. Łazienna 8/8 ,
22-500 M. Hrubieszów ,
lubelskie
Numer telefonu 845 35 48 95
Podgląd sendpol24.pl
Poradnia ginekologiczna

Konsultacje, zabiegi i testy to wszystko znajdziesz w naszym gabinecie ginekologicznym. Nasza poradnia ginekologiczna z Olsztyna oferuje usługi ginekologiczne na najwyższym poziomie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę. W ramach naszej oferty znajdziesz badania HPV, prowadzenie ciąży i cytologię. Zapraszamy do kontaktu!

ISPL Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Beata Serwotka-Majewicz
Ul. Polna 1a/lok. 1 ,
10-059 M. Olsztyn ,
warmińsko-mazurskie
Numer telefonu 691 78 49 33
Podgląd majewiczginekolog.pl
Sposób na zakola

Borykanie się z przerzedzonymi włosami może być frustrujące. Na szczęście istnieje domowy sposób na zakola. W poprawie stanu skóry głowy można spróbować wprowadzić odpowiednią pielęgnację, np. masaż skalpu w miejscu cofniętej linii włosów bądź peeling, który usuwa ze skóry nagromadzoną warstwę naskórka.

Hair Medica
Ul. Świętokrzyska 18 ,
00-052 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 799 03 67 77
Podgląd www.hairmedica.pl
Płatki drożdżowe

Rodzaje drożdży różnią się od siebie zarówno pod względem składu, jak i zastosowania. Jednym z rodzajów, które cieszą się popularnością, są płatki drożdżowe. Płatki te są bogate w białko, witaminy z grupy B oraz minerały, dlatego często są stosowane jako składnik w diecie wegetariańskiej i wegańskiej. Są również znakomitą alternatywą dla tradycyjnych drożdży w pieczeniu chleba czy przygotowywaniu różnego rodzaju ciast.

Natural Expert
Ul. Andersa 40/26 ,
15-113 M. Białystok ,
podlaskie
Numer telefonu 606 38 29 44
Podgląd www.naturalexpert.pl
dieta online

Zdajemy sobie sprawę, że niełatwo jest odżywiać się w dzisiejszych czasach zgodnie z potrzebami, jakie sygnalizuje organizm. Dlatego nasza propozycja to dieta online, a zatem dostępna w każdym miejscu i o każdym czasie. Plan żywieniowy, stworzony przez dietetyków, pomoże dobierać produkty spożywcze.

Gabinet Dietetyczny „MyFit”
Ul. Morelowa 16 ,
52-200 M. Karwiany ,
dolnośląskie
Numer telefonu 535 34 84 78
Podgląd myfitdietetyk.pl
Chirurg stomatolog Żory

Bywa tak, że i nasze uzębienie wymaga interwencji skalpela. W Poznaniu chirurg stomatolog dziecięcy przyjmuje w gabinetach Stomatologia Porada w Jastrzębie Zdroju i Żorach. Do jego zadań należą m.in. usuwanie zatrzymanych ósemek, hemisekcja i resekcja, podcinanie wędzidełka warg i języka, czy usuwanie zmian w obrębie błony śluzowej jamy ustnej. Zapraszamy!

Stomatologia Porada
Ul. Śląska 20a ,
44-335 M. Jastrzębie-Zdrój ,
śląskie
Numer telefonu 730 83 05 00
Podgląd stomatologiaporada.pl
Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Mimari, proponującej profesjonalne wyposażenie gabinetu kosmetycznego. Posiadamy szeroki wybór nowoczesnych urządzeń przeznaczonych do wykonywania różnego typu zabiegów, dzięki czemu poszerzą znacząco ofertę salonów urody korzystających z naszych usług.

MIMARI Michał Mirocha
Ul. Plac Powstańców Śląskich 1 lok. 107 ,
53-329 M. Wrocław ,
dolnośląskie
Numer telefonu 792 20 24 56
Podgląd mimari.com.pl
2015 - www.mgosirdt.pl