gabinet stomatologiczny Łódź

Interesuje Cię wybielanie zębów? Serdecznie zapraszamy do gabinetu stomatologicznego Estetika w Łodzi. Oprócz wybielania zębów, wykonywane tu są również implanty oraz tomografia komputerowa. Pełna oferta oraz dodatkowe informacje znaleźć można na stronie internetowej. Posiadamy personel specjalnie wykwalifikowany w kontaktach z dziećmi.

Estetika Dental Clinic
Ul. Piłsudskiego 9 ,
90-368 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 426 34 00 03
Podgląd estetika-lodz.pl
Redukcja piersi

Nie od dziś wiadomo, że duży biust, może być przyczyną ogromnych problemów zdrowotnych (powoduje bóle krzyża i skrzywienie kręgosłupa). Zmniejszanie piersi to zabieg chirurgiczny. Dlatego my proponujemy Państwu usunięcie nadmiaru skóry, tkanki podskórnej i gruczołu. Redukcja piersi, łączy się również z ich podniesieniem i polega przede wszystkim, na przesunięciu brodawki i otoczki ku górze, wraz z odpowiednim fragmentem gruczołu.

LUX MED Sp. z o.o.
Ul. Aleje Jerozolimskie 65/79 ,
00-697 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 223 32 28 44
Podgląd www.luxmed.pl
Drenaż limfatyczny Bydgoszcz

Fizjoterapeuta i osteopata European School of Osteopathy oferuje usługi z zakresu medycyny manualnej. Jedną z nich jest drenaż limfatyczny wykonywany w jego gabinecie w Bydgoszczy. Zabieg tego typu usprawnia krążenie krwi, dzięki czemu stosowany jest przy różnego rodzaju obrzękach i zastojach. Podczas wizyty wykonywany jest masaż oraz bandażowanie danej kończyny.

mgr Andrzej Pastor D.O.
Ul. Libelta 2a ,
85-080 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 609 71 80 15
Podgląd www.andrzejpastor.pl
Okulista dziecięcy Kielce

Wiele osób mimo pogarszającego się wzroku decyduje się ignorować swoją wadę. Prowadzi to do jeszcze większego obniżenia sprawności oczu. Dlatego w Optimed w Kielcach, przyjmuje okulista dziecięcy i dla dorosłych, który przekona Państwa jak ważne jest dbanie o zdrowie, poprzez dobranie odpowiednich form korekcji. Dużą zaletą zakładu optycznego, jest możliwość zakupu pasujących do twarzy oprawek od takich producentów jak Jaguar, Jimmy Choo, Armani, Guci i Prada, w których doborze pomożemy.

Zakład Optyczny Optimed
Ul. Romualda 3 ,
25-322 M. Kielce ,
świętokrzyskie
Numer telefonu 413 44 86 03
Podgląd optyk-romualda.pl
Dobry urolog warszawa

Od jakiegoś czasu macie problemy z nerkami bądź moczowodem? Schorzenia w tym rejonie są bardzo niebezpieczne i potrafią sprawić duży dyskomfort. Jeśli mieszkacie Państwo w pobliżu stolicy, pomocny okaże się dobry urolog w okolicach Warszawy, z jakiego usług możecie skorzystać w zakresie działalności ECZ Otwock.

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock
Ul. Borowa 14/18 ,
05-400 M. Otwock ,
mazowieckie
Numer telefonu 227 10 33 33
Podgląd ecz-otwock.pl
Apteka Toruń

Pod szyldem naszej przychodni prywatnej działa także apteka w Toruniu. Posiadacze abonamentu medycznego mogą w wygodny sposób zamawiać leki i recepty do realizacji - dotyczy to leków na choroby przewlekłe. Oferta handlowa obejmuje leki recepturowe, suplementy diety, leki dostępne bez recepty, dermokosmetyki i inne.

Lecznice Citomed Sp. z o.o.
Ul. M. Skłodowskiej-Curie 73 ,
87-100 M. Toruń ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 566 58 44 22
Podgląd www.citomed.pl
Dentysta Gdańsk

Jednym z wielu zabiegów jakimi nasz gabinet dentystyczny się zajmuje stomatologia estetyczna. Gdańsk pełen jest ofert z zakresu usług stomatologicznych jednakże w naszym gabinecie znajdują się wysokiej klasy urządzenia specjalistyczne oraz nowoczesne zaplecze techniczne. Dentysta pomoże zachować wam piękny uśmiech.

Kliniki Stomatologiczne Dentaurus
Ul. Opolska 5 ,
80-001 M. Gdańsk ,
pomorskie
Numer telefonu 585 56 38 16
Podgląd www.dentaurus.pl
Natryski bezpieczeństwa

Oferujemy akcesoria, służące do zapewnienia pracownikom ochrony. W skład naszego asortymentu wchodzą natryski bezpieczeństwa, wyposażone w zasilanie pionowe lub poziome. Prysznice można mocować do podłogi lub sufitu. Używane są w miejscach, w których istnieje ryzyko m.in. zapalenia odzieży pracowniczej.

Topserw Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk Spółka Jawna
Ul. Marecka 66a ,
05-220 M. Zielonka ,
mazowieckie
Numer telefonu 227 71 04 56
Podgląd www.topserw.com.pl
Inhalatory dla dzieci

Proponujemy Państwu profesjonalny sprzęt służący do wykonywania inhalacji. W naszym asortymencie dostępny jest model Omnibus CN 116, który pozwala na podawanie leków wymagających wysokiego ciśnienia. Wykorzystywany jest do leczenia astmy, mukowiscydozy oraz terapii antybiotykowej. Ze względu na swoje parametry, może być stosowany u dzieci i dorosłych.

Omnibus Sprzęt Medyczny S.C.
Ul. Dankowo, Różana 2 ,
82-500 M. Kwidzyn ,
pomorskie
Numer telefonu 552 61 50 92
Podgląd inhalatory.com.pl
Neurolog dziecięcy Warszawa

Nasze rodzinne centrum medyczne oferuje swoim klientom usługi wielu specjalistów, takich jak neurolog dziecięcy, logopeda, pediatra, okulista czy kardiolog. W naszej warszawskiej przychodni świadczymy również usługi w zakresie medycyny pracy oraz prowadzimy badania okresowe dla pracowników oraz kierowców.

Centrum Medyczne eMKmed
Ul. Por. J. Białka 3-5 ,
05-530 M. Góra Kalwaria ,
mazowieckie
Numer telefonu 222 62 86 86
Podgląd emkmed.pl
Preparaty kosmetyczne

W naszej ofercie królują profesjonalne, naturalne kosmetyki. General Topics oferuje najwyższej jakości cytoceutyki, preparaty kosmetyczne we wspaniałych, bardzo przystępnych cenach. Polecamy serdecznie wszystkie nasze preparaty. Nasz sklep online zachęca do skorzystania ze swojej oferty! Koniecznie odwiedźcie Państwo naszą stronę internetową!

General Topics Polonia Sp. z o.o.
Ul. Jesionowa 8a ,
30-221 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 126 25 10 51
Podgląd generaltopics-polonia.pl
2015 - www.mgosirdt.pl