gabinet stomatologiczny Łódź

Interesuje Cię wybielanie zębów? Serdecznie zapraszamy do gabinetu stomatologicznego Estetika w Łodzi. Oprócz wybielania zębów, wykonywane tu są również implanty oraz tomografia komputerowa. Pełna oferta oraz dodatkowe informacje znaleźć można na stronie internetowej. Posiadamy personel specjalnie wykwalifikowany w kontaktach z dziećmi.

Estetika Dental Clinic
Ul. Piłsudskiego 9 ,
90-368 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 426 34 00 03
Podgląd estetika-lodz.pl
Drenaż limfatyczny Bydgoszcz

Fizjoterapeuta i osteopata European School of Osteopathy oferuje usługi z zakresu medycyny manualnej. Jedną z nich jest drenaż limfatyczny wykonywany w jego gabinecie w Bydgoszczy. Zabieg tego typu usprawnia krążenie krwi, dzięki czemu stosowany jest przy różnego rodzaju obrzękach i zastojach. Podczas wizyty wykonywany jest masaż oraz bandażowanie danej kończyny.

mgr Andrzej Pastor D.O.
Ul. Libelta 2a ,
85-080 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 609 71 80 15
Podgląd www.andrzejpastor.pl
Okulista dziecięcy Kielce

Wiele osób mimo pogarszającego się wzroku decyduje się ignorować swoją wadę. Prowadzi to do jeszcze większego obniżenia sprawności oczu. Dlatego w Optimed w Kielcach, przyjmuje okulista dziecięcy i dla dorosłych, który przekona Państwa jak ważne jest dbanie o zdrowie, poprzez dobranie odpowiednich form korekcji. Dużą zaletą zakładu optycznego, jest możliwość zakupu pasujących do twarzy oprawek od takich producentów jak Jaguar, Jimmy Choo, Armani, Guci i Prada, w których doborze pomożemy.

Zakład Optyczny Optimed
Ul. Romualda 3 ,
25-322 M. Kielce ,
świętokrzyskie
Numer telefonu 413 44 86 03
Podgląd optyk-romualda.pl
Dobry urolog warszawa

Od jakiegoś czasu macie problemy z nerkami bądź moczowodem? Schorzenia w tym rejonie są bardzo niebezpieczne i potrafią sprawić duży dyskomfort. Jeśli mieszkacie Państwo w pobliżu stolicy, pomocny okaże się dobry urolog w okolicach Warszawy, z jakiego usług możecie skorzystać w zakresie działalności ECZ Otwock.

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock
Ul. Borowa 14/18 ,
05-400 M. Otwock ,
mazowieckie
Numer telefonu 227 10 33 33
Podgląd ecz-otwock.pl
Natryski bezpieczeństwa

Oferujemy akcesoria, służące do zapewnienia pracownikom ochrony. W skład naszego asortymentu wchodzą natryski bezpieczeństwa, wyposażone w zasilanie pionowe lub poziome. Prysznice można mocować do podłogi lub sufitu. Używane są w miejscach, w których istnieje ryzyko m.in. zapalenia odzieży pracowniczej.

Topserw Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk Spółka Jawna
Ul. Marecka 66a ,
05-220 M. Zielonka ,
mazowieckie
Numer telefonu 227 71 04 56
Podgląd www.topserw.com.pl
Inhalatory dla dzieci

Proponujemy Państwu profesjonalny sprzęt służący do wykonywania inhalacji. W naszym asortymencie dostępny jest model Omnibus CN 116, który pozwala na podawanie leków wymagających wysokiego ciśnienia. Wykorzystywany jest do leczenia astmy, mukowiscydozy oraz terapii antybiotykowej. Ze względu na swoje parametry, może być stosowany u dzieci i dorosłych.

Omnibus Sprzęt Medyczny S.C.
Ul. Dankowo, Różana 2 ,
82-500 M. Kwidzyn ,
pomorskie
Numer telefonu 552 61 50 92
Podgląd inhalatory.com.pl
Neurolog dziecięcy Warszawa

Nasze rodzinne centrum medyczne oferuje swoim klientom usługi wielu specjalistów, takich jak neurolog dziecięcy, logopeda, pediatra, okulista czy kardiolog. W naszej warszawskiej przychodni świadczymy również usługi w zakresie medycyny pracy oraz prowadzimy badania okresowe dla pracowników oraz kierowców.

Centrum Medyczne eMKmed
Ul. Por. J. Białka 3-5 ,
05-530 M. Góra Kalwaria ,
mazowieckie
Numer telefonu 222 62 86 86
Podgląd emkmed.pl
Poradnia proktologiczna Warszawa

Nasza przychodnia oferuje pacjentom pomoc lekarską. Działamy także jako poradnia proktologiczna w samym centrum Warszawy. Pomagamy osobom, które borykają się z krwawieniem czy swędzeniem odbytu lub krocza. Leczymy także bóle pojawiające się w okresie ciąży i połogu. W ramach przeprowadzanych zabiegów możemy m.in. wykonać nacięcie i drenaż ropnia okołoodbytniczego.

Chmielna Express
Ul. Chmielna 4 ,
00-020 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 225 11 50 40
Podgląd www.chmielna4.pl
Unity stomatologiczne

Proponujemy niezawodne i zaawansowane technologicznie sprzęty, które stanowią niezbędne wyposażenie każdego gabinetu dentystycznego. Oferowana aparatura wspomaga pracę dentysty, zapewniając pacjentowi komfortową wizytę. Prezentowane unity stomatologiczne mogą zostać uzupełnione nowoczesnym monitorem opisowym lub przeglądowym.

Ersa Medical
Ul. Al. Wojska Polskiego 33 ,
21-400 M. Łuków ,
lubelskie
Numer telefonu 885 73 73 73
Podgląd www.ersamedical.pl
Ubrania dla osób chorych

W naszym asortymencie znajduje się odzież dla starszych, w tym chociażby kombinezony czy śpiochy. Ubrania dla osób chorych są przeznaczone przede wszystkim dla seniorów, którzy cierpią na demencję starczą lub Alzheimera, a ma im to zapewnić bezpieczeństwo, a także komfort, dzięki zastosowaniu dobrej jakości materiałów.

Studio JSG
Ul. Parkowa 16/4 ,
30-538 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 606 65 54 36
Podgląd dlaseniora.org
rehabilitacja Lubin

Lubinpokazuje, że ta metoda jest w 70% skuteczna i poprawia znacząco kondycję pacjenta, a w 90% przynajmniej zmniejsza dolegliwości. Na dodatek jest mniej uciążliwa niż zwykła rehabilitacja. Lubin, w którym mieści się nasza klinika, jest coraz częściej odwiedzany przez pacjentów, którym nie odpowiada już tradycyjna rehabilitacja.

Prywatny Gabinet Rehabilitacji i Masażu - Arkadiusz Szleszyński
Ul. Magnoliowa 39 ,
59-300 M. Lubin ,
dolnośląskie
Numer telefonu 605 66 87 87
Podgląd szleszynski.pl
Badania psychologiczne Kalisz

Kandydaci na kierowców muszą nie tylko zdać egzamin, ale też poddać się psychotestom. Badania psychologiczne w Kaliszu, przeprowadzane są w Pracowni Sens prowadzonej przez psychologa transportu wystawiającego stosowne zaświadczenia. Posługujemy się takim sprzętem jak wirometr, stereometr, aparat Piórkowskiego.

Pracownia Badań Psychologicznych Kierowców i Psychologii Pracy SENS
Ul. Marii Dąbrowskiej 3/12 ,
62-800 M. Kalisz ,
wielkopolskie
Numer telefonu 604 43 61 18
Podgląd www.pracowniasens.com.pl
Baleriny zdrowotne

Pożegnaj bóle stóp, odciski spowodowane przez niewygodne obuwie. Oferowane przez nas baleriny mają termiczno-plastyczne wnętrze, które idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Buty te nie wywołują odcisków, odparzeń i niwelują problem nadpotliwości. Obuwie wykonane jest z wysokiej jakości skóry bydlęcej i ma klasyczne kroje, dzięki czemu będzie pasowało do każdej stylizacji.

"ABAT" Piekarski Adam
Ul. Spadochroniarzy 34a ,
34-730 M. Mszana Dolna ,
małopolskie
Numer telefonu 183 31 04 18
Podgląd www.obuwie-abat.pl
Leczenie nerwic

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej placówki. Leczenie nerwic w ośrodku Dialog, podobnie jak leczenie depresji i innych problemów, z którymi przychodzą do naszego ośrodka pacjenci - przebiega w sposób spełniający wszystkie wygórowane standardy. Możecie być Państwo spokojni o to, że trafiliście w dobre ręce.

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
Ul. Stryjeńskich 19 ,
02-791 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 224 36 83 50
Podgląd www.psychiatrzy.warszawa.pl
Microblading

Zabieg ten znany jest również jako piórkowe wypełnianie brwi - microblading wykorzystuje trwałe pigmenty oraz zestaw niewielkich igieł. Linia brwi zostaje delikatnie nakłuta, a barwnik wprowadzony pod naskórek. Modyfikacja nadaje wyrazistości brwiom oraz niweluje widoczność blizn. Aby efekt idealnego łuku brwiowego utrzymał się jak najdłużej wskazane jest coroczne uzupełnienie pigmentu.

Makeup 4ever Aneta Budzińska-Dostatnia
Ul. Żwirki 22, lok. 2U ,
90-528 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 535 27 90 00
Podgląd anetabudzinska.pl
biorezonans borelioza

W naszym gabinecie wykorzystujemy naturalne metody leczenia. Świadczymy pomoc z zakresu biorezonansu, który pomaga wykrywać choroby odkleszczowe takie, jak na przykład borelioza, czy mykoplazma. Leczenie powinno zaczynać się od zwalczenia wszelkiego rodzaju patogenów i zanieczyszczeń. Właśnie tym zajmujemy się w klinice.

Eliomed Gabinet Terapii Naturalnych
Ul. Główna 12 ,
26-600 M. Radom ,
mazowieckie
Numer telefonu 690 46 44 20
Podgląd eliomed.pl
Porady dietetyczne online

Nikt nie zadba lepiej o prawidłową dietę niż profesjonalny dietetyk. Online można znaleźć wiele przydatnych informacji o prawidłowym odżywianiu. Żeby dieta była efektywna, należy dobrze poznać swoje ciało i koniecznie należy zacząć ćwiczyć. Prowadzimy stronę online, na którą serdecznie zapraszamy. Znajdą państwo na niej wiele ciekawych informacji o prawidłowych dietach.

Kolorowy Widelec sp. z o.o.
Ul. Zadumana 1a/122 ,
02-206 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 222 70 62 24
Podgląd www.foodwise.pl
2015 - www.mgosirdt.pl