Kancelaria prawna

Profesjonalna kancelaria prawna na poziomie to gwarancja, że Państwa problemy skończą się szybciej niż się spodziewacie. Znajdziemy rozwiązanie zgodnie z prawem, które pozwoli Państwu na rozwiązanie nawet trudnych problemów. Zawsze walczymy do końca, a każda sprawa jest dla nas bardzo angażująca. Zapraszamy!

Kancelaria Adwokacka Jan Montowski
Ul. Stefana Batorego 4 ,
85-104 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 609 49 75 17
Podgląd www.adwokat.bydgoszcz.eu
prawo pracy Katowice

Nasza kancelaria specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa pracy. Opiniujemy, negocjujemy i przygotowujemy dokumentację prawno-pracowniczą, w tym umów cywilnoprawnych (dzieł, zlecenia, o współpracy, o świadczenie usług, kontrakty menedżerskie). Nasz adwokat doradza w zakresie form zatrudniania i zwalniania. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach.

Adwokat Tomasz Kędra
Ul. Panewnicka 212 lok. 7 ,
40-772 M. Katowice ,
śląskie
Numer telefonu 605 69 54 43
Podgląd adwokat-kedra.pl
Rozwód Gdańsk

Nasza kancelaria prawna reprezentuje klientów podczas procesów cywilnych i rodzinnych. Prowadzimy postępowania spadkowe, te dotyczące małoletnich oraz pozwy o podział majątku czy rozwód. Gdańsk oraz region to główne obszary naszej działalności. Reprezentowanym stronom wyjaśniamy ich sytuację oraz wskazujemy możliwości rozwiązania sprawy.

Kancelaria Adwokacka Adam Gautier
Ul. Grunwaldzka 40/3 ,
80-241 M. Gdańsk ,
pomorskie
Numer telefonu 585 80 58 26
Podgląd gautier.com.pl
Adwokat rozwód

Mariusz Bartosiak to adwokat i radca prawny, który swoją kancelarię prowadzi w Warszawie. Dziedzinami, które preferują jako doradca to między innymi windykacja należności, reprezentowanie przez sądem (sprawy, rozwód), czy inne zagadnienia związane z prawem cywilnym, rodzinnym, karnym, czy administracyjnym.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Bartosiak Tomasz Ode
Ul. Al. Solidarności 119/125 ,
00-897 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 698 48 02 36
Podgląd www.kancelariadwokacka.pl
Zamgławianie ULV

Głównym profilem naszej działalności jest dezynfekcja obiektów mieszkalnych. W tym zakresie proponujemy zamgławianie ULV, które polega na likwidacji pluskiew z najmniejszych zakamarków mieszkań. Używamy środków chemicznych, które łatwo wnikają w szpary, a także szczeliny. Na czas dezynfekcji zaleca się na 3 godziny opuścić budynek.

Odpluskwiamy.pl
Ul. Korkowa 35/99 ,
04-502 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 578 20 20 25
Podgląd odpluskwiamy.pl
Adwokat sprawy karne Warszawa

Moja kancelaria mieści się w Warszawie i świadczy porady prawne od 2007 roku. Jako adwokat prowadzę sprawy karne, będące moją główną specjalizacją. Doradzam również podmiotom gospodarczym oraz organizacjom pozarządowym. Kancelaria zapewnia obsługę prawną klientom biznesowym. Sporządza opinie prawne, umowy, pozwy , regulaminy i wezwania.

Kancelaria Adwokacka adw. Jarosław Samoraj
Ul. Puławska 12/3 ,
02-566 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 504 26 65 10
Podgląd samorajsprawykarne.pl
2015 - www.mgosirdt.pl