Bydgoszcz komornik

Zgodnie z art. 8 ust. 5 Dz. U. Nr 133, poz.882, ze zm. każdy wierzyciel może wybrać egzekutora, który zajmie się jego sprawami. Musi to zrobić jednak w ramach konkretnego obszaru działania rewindykatora. Komornik Sądowy Krzysztof Ścibich działa na terenie Bydgoszczy i przyległych gmin, a dokładny wykaz miejscowości znajduje się na stronie internetowej firmy.

Komornik Sądowy Krzysztof Ścibich
Ul. Poznańska 19/5a ,
85-129 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 523 46 32 72
Podgląd scibich.com
Usługi prawnicze Bydgoszcz

Łukasz Olbryś świadczy usługi prawnicze w swojej kancelarii w Bydgoszczy. Pomoc jest udzielana w zakresie prawa m.in. karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz własności intelektualnej i może dotyczyć osób cywilnych oraz podmiotów gospodarczych. Istnieje możliwość jednorazowej porady, jak i dłuższej współpracy.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ŁUKASZ OLBRYŚ
Ul. Długa 26 ,
85-034 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 608 39 17 12
Podgląd adwokat-olbrys.pl
Postępowania sądowe i egzekucyjne

Działamy jako kancelaria adwokacka w Warszawie. Prowadzimy m.in. postępowania sądowe i egzekucyjne, w skład których wchodzi np. reprezentacja przed sądami (najwyższym, apelacyjnym, okręgowym, rejonowym oraz administracyjnymi). Ponadto, świadczymy usługi w zakresie powództwa przeciwegzekucyjnego oraz skarg paulińskich oraz na czynności komornicze.

Kancelaria Adwokacka DMS Legal
Ul. Wronia 45/175 ,
00-870 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 221 14 52 36
Podgląd dmslegal.pl
Adwokat

Kancelaria świadczy usługi prawne w biurze w Olsztynie lub, w razie potrzeby, w siedzibie klienta biznesowego. Adwokat naszej kancelarii świadczy pomoc w zakresie prawa medycznego, pracy, administracyjnego, handlowego oraz karnego. Kancelaria ma możliwość reprezentowania Klienta przed m.in. sądami administracyjnymi lub powszechnymi.

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Paulina Długokęcka
Ul. Warmińska 27 lok. 103 ,
10-544 M. Olsztyn ,
warmińsko-mazurskie
Numer telefonu 607 88 76 18
Podgląd www.dlugokecka.pl
Czyszczenie kotłów

Jeśli chcemy, żeby nasze urządzenia grzewcze działały długo i bezawaryjnie, to konieczne jest czyszczenie kotłów. Jeśli zdecydujemy się usunąć osad z kamienia sami, to możemy uszkodzić urządzenie. Nasza firma składająca się ze specjalistów, posiada nowatorską technologię, dzięki której usunie nawet największy osad z wymiennika czy palnika.

Chemiczne Czyszczenie PL s.c.
Ul. ul. Sobieskiego 22 ,
05-080 M. Izabelin ,
mazowieckie
Numer telefonu 533 33 88 73
Podgląd chemiczneczyszczenie.pl
2015 - www.mgosirdt.pl