Czyszczenie kotłów

Jeśli chcemy, żeby nasze urządzenia grzewcze działały długo i bezawaryjnie, to konieczne jest czyszczenie kotłów. Jeśli zdecydujemy się usunąć osad z kamienia sami, to możemy uszkodzić urządzenie. Nasza firma składająca się ze specjalistów, posiada nowatorską technologię, dzięki której usunie nawet największy osad z wymiennika czy palnika.

Chemiczne Czyszczenie PL s.c.
Ul. ul. Sobieskiego 22 ,
05-080 M. Izabelin ,
mazowieckie
Numer telefonu 533 33 88 73
Podgląd chemiczneczyszczenie.pl
Rejestracja spółki prawa handlowego

Na katalog świadczonych przez kancelarię usług składa się obsługa korporacyjna obejmująca takie czynności jak rejestracja spółki prawa handlowego, negocjowanie kontraktów, opiniowanie umów czy też weryfikacja kontrahentów. Zapewniamy również bieżące doradztwo oraz reprezentujemy klientów w postępowaniu sądowym i administracyjnym.

Kancelaria prawna CGO Legal
Ul. Łąkowa 3/5 ,
90-562 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 426 63 65 03
Podgląd cgolegal.pl
negocjacje sądowe Katowice

Jednym z elementów działalności kancelarii funkcjonującej na terenie Katowic są negocjacje sądowe, dotyczące chociażby postępowań administracyjnych. Wśród klientów korzystających z tej formy pomocy prawnej są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa działające na obszarze województwa śląskiego.

GGK Kancelaria
Ul. Francuska 13/12 ,
40-015 M. Katowice ,
śląskie
Numer telefonu 883 93 79 42
Podgląd ggk-kancelaria.pl
Kancelaria prawna

Profesjonalna kancelaria prawna na poziomie to gwarancja, że Państwa problemy skończą się szybciej niż się spodziewacie. Znajdziemy rozwiązanie zgodnie z prawem, które pozwoli Państwu na rozwiązanie nawet trudnych problemów. Zawsze walczymy do końca, a każda sprawa jest dla nas bardzo angażująca. Zapraszamy!

Kancelaria Adwokacka Jan Montowski
Ul. Stefana Batorego 4 ,
85-104 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 609 49 75 17
Podgląd www.adwokat.bydgoszcz.eu
prawo pracy Katowice

Nasza kancelaria specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa pracy. Opiniujemy, negocjujemy i przygotowujemy dokumentację prawno-pracowniczą, w tym umów cywilnoprawnych (dzieł, zlecenia, o współpracy, o świadczenie usług, kontrakty menedżerskie). Nasz adwokat doradza w zakresie form zatrudniania i zwalniania. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach.

Adwokat Tomasz Kędra
Ul. Panewnicka 212 lok. 7 ,
40-772 M. Katowice ,
śląskie
Numer telefonu 605 69 54 43
Podgląd adwokat-kedra.pl
Dezynfekcja Wrocław

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest dezynfekcja. Wrocław to miasto, w którym pracujemy na co dzień. Zajmujemy się również zwalczaniem prusaków oraz pozbywaniem się niechcianych gości w postaci szczurów, czy innych gryzoni. Działamy szybko, ale nie mniej skutecznie. Zadzwoń do nas jeszcze dziś.

SOLINEX -TĘPIENIE SZKODNIKÓW Halina Kuzynowska
Ul. Kwiska 212 ,
54-210 M. Wrocław ,
dolnośląskie
Numer telefonu 713 56 79 59
Podgląd pestcontrol.pl
2015 - www.mgosirdt.pl