Kancelaria prawna

Profesjonalna kancelaria prawna na poziomie to gwarancja, że Państwa problemy skończą się szybciej niż się spodziewacie. Znajdziemy rozwiązanie zgodnie z prawem, które pozwoli Państwu na rozwiązanie nawet trudnych problemów. Zawsze walczymy do końca, a każda sprawa jest dla nas bardzo angażująca. Zapraszamy!

Kancelaria Adwokacka Jan Montowski
Ul. Stefana Batorego 4 ,
85-104 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 609 49 75 17
Podgląd www.adwokat.bydgoszcz.eu
prawo pracy Katowice

Nasza kancelaria specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa pracy. Opiniujemy, negocjujemy i przygotowujemy dokumentację prawno-pracowniczą, w tym umów cywilnoprawnych (dzieł, zlecenia, o współpracy, o świadczenie usług, kontrakty menedżerskie). Nasz adwokat doradza w zakresie form zatrudniania i zwalniania. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach.

Adwokat Tomasz Kędra
Ul. Panewnicka 212 lok. 7 ,
40-772 M. Katowice ,
śląskie
Numer telefonu 605 69 54 43
Podgląd adwokat-kedra.pl
Dezynfekcja Wrocław

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest dezynfekcja. Wrocław to miasto, w którym pracujemy na co dzień. Zajmujemy się również zwalczaniem prusaków oraz pozbywaniem się niechcianych gości w postaci szczurów, czy innych gryzoni. Działamy szybko, ale nie mniej skutecznie. Zadzwoń do nas jeszcze dziś.

SOLINEX -TĘPIENIE SZKODNIKÓW Halina Kuzynowska
Ul. Kwiska 212 ,
54-210 M. Wrocław ,
dolnośląskie
Numer telefonu 713 56 79 59
Podgląd pestcontrol.pl
Rozwód Gdańsk

Nasza kancelaria prawna reprezentuje klientów podczas procesów cywilnych i rodzinnych. Prowadzimy postępowania spadkowe, te dotyczące małoletnich oraz pozwy o podział majątku czy rozwód. Gdańsk oraz region to główne obszary naszej działalności. Reprezentowanym stronom wyjaśniamy ich sytuację oraz wskazujemy możliwości rozwiązania sprawy.

Kancelaria Adwokacka Adam Gautier
Ul. Grunwaldzka 40/3 ,
80-241 M. Gdańsk ,
pomorskie
Numer telefonu 585 80 58 26
Podgląd gautier.com.pl
Adwokat rozwód

Mariusz Bartosiak to adwokat i radca prawny, który swoją kancelarię prowadzi w Warszawie. Dziedzinami, które preferują jako doradca to między innymi windykacja należności, reprezentowanie przez sądem (sprawy, rozwód), czy inne zagadnienia związane z prawem cywilnym, rodzinnym, karnym, czy administracyjnym.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Bartosiak Tomasz Ode
Ul. Al. Solidarności 119/125 ,
00-897 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 698 48 02 36
Podgląd www.kancelariadwokacka.pl
2015 - www.mgosirdt.pl