Kancelaria prawna

Profesjonalna kancelaria prawna na poziomie to gwarancja, że Państwa problemy skończą się szybciej niż się spodziewacie. Znajdziemy rozwiązanie zgodnie z prawem, które pozwoli Państwu na rozwiązanie nawet trudnych problemów. Zawsze walczymy do końca, a każda sprawa jest dla nas bardzo angażująca. Zapraszamy!

Kancelaria Adwokacka Jan Montowski
Ul. Stefana Batorego 4 ,
85-104 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 609 49 75 17
Podgląd www.adwokat.bydgoszcz.eu
Adwokat rozwód

Mariusz Bartosiak to adwokat i radca prawny, który swoją kancelarię prowadzi w Warszawie. Dziedzinami, które preferują jako doradca to między innymi windykacja należności, reprezentowanie przez sądem (sprawy, rozwód), czy inne zagadnienia związane z prawem cywilnym, rodzinnym, karnym, czy administracyjnym.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Bartosiak Tomasz Ode
Ul. Al. Solidarności 119/125 ,
00-897 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 698 48 02 36
Podgląd www.kancelariadwokacka.pl
prawnik kanoniczny Warszawa

Coraz większa liczba wiernych chciałaby uzyskać tzw. "rozwód kościelny", czyli, stosując właściwą nazwę, unieważnienie małżeństwa. Prawnik kanoniczny z naszej kancelarii w Warszawie, który prowadzi takie sprawy zajmuje się sporządzeniem skargi powodowej zgodnej z wymaganiami Kościoła oraz ma wgląd w akta sprawy.

Kancelaria Prawa Kanonicznego i Cywilistyczna CC IUSTITA
Ul. Twarda 44 ,
00-831 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 510 03 35 94
Podgląd cciustita.pl
Kancelaria notarialna Strzegom

Świadczymy usługi prawne z zakresu prawa obrotu nieruchomościami, prawa spadkowego, handlowego, rodzinnego. Nasza kancelaria notarialna w Strzegomie sporządza umowy sprzedaży, umowy darowizn, umowy przeniesienia własności nieruchomości, umowy zniesienia współwłasności, ustanowienia służebności osobistych.

Kancelaria Notarialna Kamil Więckowski
Ul. Bohaterów Getta 9 ,
58-150 M. Strzegom ,
dolnośląskie
Numer telefonu 746 68 27 29
Podgląd www.notariuszstrzegom.pl
Kancelaria adwokacka Szczecin

Kancelaria adwokacka adw. Anna Kseń świadczy kompleksową pomoc w zakresie praca cywilnego, karnego i administracyjnego. Nasi adwokaci w Szczecinie podejmują się zarówno spraw związanych z odzyskiwaniem należności, jak i świadczą usługi doradcze. Podejmujemy się także reprezentowania naszych klientów w różnych sprawach.

Adwokat Anna Kseń
Ul. Ks. P. Ściegiennego 5/1 ,
70-352 M. Szczecin ,
zachodniopomorskie
Numer telefonu 502 16 98 35
Podgląd annaksen.pl
radca prawny Gliwice

Agnieszka Wala to radca prawny, który swoją praktykę zawodową świadczą w Kancelarii Prawnej w Gliwicach i Pszczynie. Preferują oni różnorodne zagadnienia, związane z prawem karnym, cywilnym, rodzinnym, handlowym, gospodarczym, spadkowym i wieloma innymi. Zajmują się również windykacją należności, stałą obsługą prawną swoich klientów. Aby dowiedzieć się szczegółów na temat tych usług - polecamy bezpośredni kontakt z kancelarią lub odwiedzenie strony internetowej.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala
Ul. Zwycięstwa 14/50 ,
44-100 M. Gliwice ,
śląskie
Numer telefonu 503 07 09 59
Podgląd agnieszkawala.pl
Skup złomu Rawicz

Do naszego centrum recyklingu możesz oddać m.in. kable aluminiowe, energetyczne, RTV, AGD oraz wiązki samochodowe. Skup złomu prowadzimy na terenie Rawicza, gdzie naszym głównym zadaniem jest odzysk metali niezależnych. Cena za dostarczone materiały zależna jest od ich ilości oraz od wartości surowca, z jakiego zostały wykonane.

Propet Recycling
Ul. Armii Krajowej 12 ,
63-900 M. Rawicz ,
wielkopolskie
Numer telefonu 655 45 11 02
Podgląd www.propet.pl
spory sądowe

Pomoc oferowana przez naszą kancelarię adwokacką obejmuje spory sądowe. Zajmujemy się negocjowaniem korzystnych warunków umów oraz ugód. Przyjmujemy sprawy o wykroczenia, reprezentujemy pokrzywdzonych i bronimy naszych klientów w postępowaniach przygotowawczych i procesach. Staramy się także o warunkowe zwolnienia z więzienia.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Rybacka
Ul. Rawicka 1 ,
63-700 M. Krotoszyn ,
wielkopolskie
Numer telefonu 666 38 71 95
Podgląd adwokat-rybacka.pl
2015 - www.mgosirdt.pl