Kancelaria prawna

Profesjonalna kancelaria prawna na poziomie to gwarancja, że Państwa problemy skończą się szybciej niż się spodziewacie. Znajdziemy rozwiązanie zgodnie z prawem, które pozwoli Państwu na rozwiązanie nawet trudnych problemów. Zawsze walczymy do końca, a każda sprawa jest dla nas bardzo angażująca. Zapraszamy!

Kancelaria Adwokacka Jan Montowski
Ul. Stefana Batorego 4 ,
85-104 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 609 49 75 17
Podgląd www.adwokat.bydgoszcz.eu
Kancelaria notarialna Strzegom

Świadczymy usługi prawne z zakresu prawa obrotu nieruchomościami, prawa spadkowego, handlowego, rodzinnego. Nasza kancelaria notarialna w Strzegomie sporządza umowy sprzedaży, umowy darowizn, umowy przeniesienia własności nieruchomości, umowy zniesienia współwłasności, ustanowienia służebności osobistych.

Kancelaria Notarialna Kamil Więckowski
Ul. Bohaterów Getta 9 ,
58-150 M. Strzegom ,
dolnośląskie
Numer telefonu 746 68 27 29
Podgląd www.notariuszstrzegom.pl
Kancelaria adwokacka Szczecin

Kancelaria adwokacka adw. Anna Kseń świadczy kompleksową pomoc w zakresie praca cywilnego, karnego i administracyjnego. Nasi adwokaci w Szczecinie podejmują się zarówno spraw związanych z odzyskiwaniem należności, jak i świadczą usługi doradcze. Podejmujemy się także reprezentowania naszych klientów w różnych sprawach.

Adwokat Anna Kseń
Ul. Ks. P. Ściegiennego 5/1 ,
70-352 M. Szczecin ,
zachodniopomorskie
Numer telefonu 502 16 98 35
Podgląd annaksen.pl
radca prawny Gliwice

Agnieszka Wala to radca prawny, który swoją praktykę zawodową świadczą w Kancelarii Prawnej w Gliwicach i Pszczynie. Preferują oni różnorodne zagadnienia, związane z prawem karnym, cywilnym, rodzinnym, handlowym, gospodarczym, spadkowym i wieloma innymi. Zajmują się również windykacją należności, stałą obsługą prawną swoich klientów. Aby dowiedzieć się szczegółów na temat tych usług - polecamy bezpośredni kontakt z kancelarią lub odwiedzenie strony internetowej.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala
Ul. Zwycięstwa 14/50 ,
44-100 M. Gliwice ,
śląskie
Numer telefonu 503 07 09 59
Podgląd agnieszkawala.pl
spory sądowe

Pomoc oferowana przez naszą kancelarię adwokacką obejmuje spory sądowe. Zajmujemy się negocjowaniem korzystnych warunków umów oraz ugód. Przyjmujemy sprawy o wykroczenia, reprezentujemy pokrzywdzonych i bronimy naszych klientów w postępowaniach przygotowawczych i procesach. Staramy się także o warunkowe zwolnienia z więzienia.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Rybacka
Ul. Rawicka 1 ,
63-700 M. Krotoszyn ,
wielkopolskie
Numer telefonu 666 38 71 95
Podgląd adwokat-rybacka.pl
Potrącenie rowerzysty odszkodowanie

Nasza kancelaria zajmuje się różnymi sprawami prawnymi, w tym w dużej mierze obszar naszej działalności stanowi potrącenie rowerzysty i odszkodowanie za wypadek. Jeśli wypadek spowoduje kierowca pojazdu mechanicznego (samochodu, motocyklu, itd.), to ofiara może uzyskać zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy.

porady biznesowe

Porady biznesowe przybierają różnorodny charakter. Bowiem, wiele jednostek doradczych i konsultingowych opiera się na płynnych, popularnych faktach, które jednak okazują się całkowicie bezzasadne w rzeczywistości. Fachowcy kancelarii adwokackiej Haber & Haber, którzy ponad wszystko starają się aktualizować swoją wiedzę pomogą w nawet najtrudniejszej sprawie.

HABER & HABER Kancelaria Adwokacka
Ul. Kalinowa 43/1 ,
80-177 M. Gdańsk ,
pomorskie
Numer telefonu 506 13 45 03
Podgląd haberihaber.pl
ochrona fizyczna obiektu

Już od 1993 roku nasza firma świadczy usługi z zakresu bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw. W zakres naszej działalności wchodzi ochrona fizyczna obiektu, w tym osób i mienia. Oferujemy też techniczne zabezpieczenie za pomocą np. systemów sygnalizacji włamania czy monitoringu, dzięki czemu wykrycie zagrożenia jest naprawdę szybkie.

PHU „HETMAN” Sp. z o o
Ul. Al. W. Korfantego 51/9a ,
40-161 M. Katowice ,
śląskie
Numer telefonu 783 07 77 77
Podgląd hetman-polska.pl
Usługi prawne Grodzisk Mazowiecki

Nasza kancelaria ma wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu dziś możemy świadczyć najwyższej jakości usługi prawne. Świadczymy usługi prawne na terenie Grodziska Mazowieckiego o wyjątkowo szerokim zakresie, który dodatkowo stale się powiększa. Obsługujemy rynek nieruchomości, a także inwestycji kapitałowych i infrastrukturalnych, fachowo doradzamy, zajmujemy się też sprawami dotyczącymi własności intelektualnej czy rynku pracy. Zapraszamy!

Małgorzata Kwiatkowska Kancelaria Adwokacka
Ul. Kilińskiego 9 lok. 14 ,
05-825 M. Grodzisk Mazowiecki ,
mazowieckie
Numer telefonu 692 36 36 06
Podgląd www.mkadwokat.eu
sprzątanie zakładów przemysłowych

Posiadasz własną firmę i poszukujesz sprawdzonej ekipy, która doprowadzi Twoje budynki do porządku? Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się, na czym polega sprzątanie zakładów przemysłowych w naszym wykonaniu! Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz chemią, która doczyści zabrudzenia każdego rodzaju.

Multi - Higiena S.C.
Ul. Koralowa 39 ,
71-220 M. Szczecin ,
zachodniopomorskie
Numer telefonu 914 53 14 34
Podgląd www.multihigiena.pl
2015 - www.mgosirdt.pl