praca Holandia

Praca i Holandia - oferty są naprawdę atrakcyjne. Przykładem są choćby praca za granicą w nederlandach gdzie jest to niezwykle urozmaicone. Także nie mamy większych powodów do narzekań na tej płaszczyźnie. Jednakże na pewno narzekać możemy na obecną sytuację w naszym kraju. To jest sprawa dość poważna. Coraz większą ilość ludzi w naszym Państwie interesuje praca za granicą.

NL Jobs Polska Sp. z o.o.
Ul. Ozimska 7 III p ,
45-057 M. Opole ,
opolskie
Numer telefonu 774 56 42 03
Podgląd www.nl-jobs.com
dziesiątka różańca

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór przedmiotów kultu religijnego, które świetnie się sprawdzą jako prezent dla dziecka na komunię. Oferowane w tej kategorii dewocjonalia stanowi biżuteria sakralna - dziesiątka różańca. Ta ozdobna bransoletka będzie nie tylko elegancko się prezentować, ale również spełniać duchową rolę.

POLSKI RÓŻANIEC
Ul. Spacerowa 4 ,
05-311 M. Bykowizna ,
mazowieckie
Numer telefonu 600 09 00 90
Podgląd polskirozaniec.pl
Sklep katolicki

Nasz internetowy sklep katolicki oferuje Państwu szeroki wybór dewocjonaliów takich, jak różańce, literatura religijna, krzyże, obrazy Świętych, figurki i inne drobne akcesoria. Nasze produkty skierowane są do osób wierzących oraz księży, którzy odpowiedzialni są za wystrój Kościoła. Sprawdź naszą ofertę.

WIK-ART Edyta Krasowska
Ul. Brzeska 30 ,
21-560 M. Międzyrzec Podlaski ,
lubelskie
Numer telefonu 660 13 08 00
Podgląd sklepnazaret.pl
Tanatopraksja

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się złożonymi procesami przygotowania ciała Osoby Zmarłej do ostatniego pożegnania. W skład naszych usług wchodzą: tanatokosmetyka, czyli kosmetyka pośmiertna i wizaż, tanatoplastyka, czyli rekonstrukcja pośmiertna oraz tanatopraksja, zwana inaczej balsamacją, która jest nowoczesną techniką utrwalania tkanek.

Tanatopraksja Master
Ul. Czereśniowa 8 ,
55-002 M. Kamieniec Wrocławski ,
dolnośląskie
Numer telefonu 602 15 24 02
Podgląd www.tanatopraktyka-master.com
2015 - www.mgosirdt.pl