elektryka

torby foliowe

Sprawdzą się nie tylko w sklepach czy magazynach z odzieżą. Prezentowane worki na ubrania to także doskonały sposób na zabezpieczenie rzeczy w trakcie przeprowadzki. Produkty zostały wykonane z wytrzymałej folii, dzięki czemu są odporne na przetarcia i rozdarcia. Chronią także zawartość przed wilgocią oraz zabrudzeniami.

Tom - Tomasz Sitek
Ul. Ciechocińska 8/1 ,
93-459 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 604 39 88 64
Podgląd www.foliowe.com
serwis telefonów

W naszej ofercie proponujemy Państwu opcję regeneracji dowolnego sprzętu elektronicznego takiego jak choćby tablety czy telefony. Jedną z naszych specjalności w W ofercie błyskawiczna naprawa i serwis dowolnego urządzenia, tak że otrzymacie je Państwo z powrotem do ręki już w ciągu maksymalnie trzydziestu minut.

Alkom Telefony Komórkowe
Ul. Basztowa 16 ,
31-134 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 124 23 84 10
Podgląd www.alkom.krakow.pl
Wykrywanie podsłuchów Warszawa

Nie wiesz komu zlecić wykrywanie podsłuchów? Warszawa to miasto w którym znajduje się siedziba, szanowanej i cieszącej się ogromna popularnością, firmy Interguard. Oferuje również ona między innymi kompleksowe usługi z zakresu informatyki śledczej oraz przeprowadzania audytów bezpieczeństwo. Wykryj podsłuchy w Twoim biurze z firmą Interguard!

Interguard Sp. z o.o.
Ul. Wita Stwosza 48/619 ,
02-661 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 793 43 08 32
Podgląd intelguard.pl
Układy sterowania i monitoringu, urządzenia do pomiarów drgań

Realizujemy zlecenia, które umożliwiają skuteczne zarządzanie przepompowniami. Przygotowujemy układy sterowania i monitoringu, a także dysponujemy urządzeniami do pomiarów drgań. Wszystko to ułatwia nadzór pracy systemy w górnictwie oraz przy eksploatacji maszyn. Chętnie wykonujemy indywidualne projekty.

A-STER s.c. Zakład Elektroniki i Automatyki Przemysłowej
Ul. Blokowa 3 ,
31-752 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 126 80 13 30
Podgląd a-ster.pl
Sprężarka śrubowa

Główne zastosowanie odnajduje w przemyśle (np. elektronicznym, morskim, metalurgicznym), gdzie służy do zwiększania ciśnienia powietrza. Sprężarka śrubowa posiada dwa wirniki, które odpowiedzialne są za jej poprawną pracę. Dodatkowo kompresor można wyposażyć w panel kontrolny, który ułatwia konfigurację urządzenia.

Technika Warsztatowa Techwa Sp. z o.o.
Ul. Jana Pawła II 154 ,
31-982 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 124 13 10 03
Podgląd www.techwa24.pl
Doradztwo techniczne Gdańsk

Jeżeli szukają Państwo fachowców od obróbki materiałów, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Zajmujemy się między innymi doradztwem technicznym. Nasza kadra wysoce wykwalifikowanych inżynierów zapewni Państwu odpowiednie wsparcie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych licznych usług w Gdańsku i nie tylko.

KAPEO Laser Sp. z o.o.
Ul. Magnacka 4 ,
80-180 M. Kowale ,
pomorskie
Numer telefonu 586 85 41 81
Podgląd www.kapeolaser.pl
Koła zębate

Zajmujemy się regeneracją elementów metalowych służących do prawidłowej pracy różnych urządzeń. Koła zębate często wykonywane są według specjalnego zamówienia (o odpowiednim rozmiarze i do konkretnej konstrukcji), dlatego aby pozbyć się problemu szukania nowego wyrobu, nasi klienci mogą skorzystać z oferty odnawiania tych elementów.

Zakład Produkcyjno-Usługowy ANMAR
Ul. Łanowa 9 ,
44-141 M. Gliwice ,
śląskie
Numer telefonu 322 32 96 22
Podgląd anmar-gliwice.com.pl
Akcesoria Instalacyjne sklep

W naszym sklepie znajdziesz m.in. armaturę niezbędną do systemów grzewczych, wodnych czy gazowych. Akcesoria instalacyjne to grzejniki (płytowe, łazienkowe), elementy systemów PEX i PPR, armatura grzejnikowa oraz kotły CO (zasypowe, z podajnikiem lub na pellet). Sprzedajemy również części ogrodzenia - furtki, bramy oraz przęsła.

OszczedneInstalacje.pl
Ul. Topolowa 43 ,
62-050 M. Mosina ,
wielkopolskie
Numer telefonu 798 76 87 68
Podgląd oszczedneinstalacje.pl
Digital signage

Nasza firma zajmuje się produkcją innowacyjnych reklam, które zaczynają wypierać tradycyjną formę reklamy. Digital signage opiera się na przekazywaniu treści na ekranach cyfrowych. Tego typu panele umieszczane są często we wnętrzach galerii handlowych, klubach czy hotelach, ale także na ulicach miast i w pojazdach.

SOLIX Sp. z o.o. Sp.k.
Ul. 1 Maja 13 ,
27-200 M. Starachowice ,
świętokrzyskie
Numer telefonu 600 94 44 88
Podgląd solix.pl
Relokacje urządzeń przemysłowych

Do zadań naszej zajmującej się budową urządzeń i linii produkcyjnych firmy należy także relokacja urządzeń przemysłowych. Po określeniu potrzeb klienta i ustaleniu harmonogramu, przeprowadzamy transport urządzeń, rozładunek i demontaż. Zajmujemy się także przenoszeniem zakładów na inne lokalizacje - usługi wykonujemy zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.

PS&MS Sp. z o.o.
Ul. Kopalniana 9 ,
59-100 M. Polkowice ,
dolnośląskie
Numer telefonu 767 24 09 93
Podgląd psams.pl
Myjka biologiczna

Nasi klienci potrzebują niezwykle dokładnego czyszczenia elementów przemysłowych, dlatego sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak, często przez nas wykorzystywana, myjka biologiczna. Charakteryzuje się ona przede wszystkim unikalnym procesem czyszczenia, który zachodzi na bazie mikroorganizmów i stałą, wysoką jakością pracy.

Eko Clean Chemia Sp. z o.o.
Ul. Parkowa 23 A ,
86-300 M. Grudziądz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 564 62 45 33
Podgląd www.eko-clean.com.pl
przepływomierz Coriolisa

Działamy w głównie przemyśle petrochemicznym, rafineryjnym czy energetycznym. W naszej ofercie znajduje się profesjonalny przepływomierz Coriolisa, który jest trwałym i atrakcyjnym cenowo przetwornikiem masowym. Zbudowany jest z wykorzystaniem specjalnego czujnika o małym wygięciu i posiada wysokie parametry takie jak: powtarzalność czy dokładność.

MERCON Sp. z o.o.
Ul. Toruńska 222 ,
87-805 M. Włocławek ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 544 20 13 96
Podgląd www.mercon.pl
Podkładki

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości elementów złącznych, narzędzi bądź elektronarzędzi, a także różnego rodzaju artykułów metalowych i budowlanych, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy między innymi solidne podkładki nierdzewne, które bez problemu można dostosować do różnego rodzaju śrub oraz konstrukcji.

PHPU VERMET
Ul. Wałowa 26 ,
39-310 M. Radomyśl Wielki ,
podkarpackie
Numer telefonu 146 81 01 91
Podgląd www.vermet.com.pl
stanowiska montażowe

Nasza oferta na stanowiska montażowe jest niezwykle atrakcyjna. Nasze wysokie kompetencje i zaangażowanie włożone w pracę pozwalają na to, by zapewnić klientom rozwiązania na najwyższym poziomie. Wybierz nasze produkty z automatyki i przekonaj się, że będą Ci one służyć przez długi czas. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej propozycji.

Gemikol
Ul. Leśniówka 23 ,
25-146 M. Kielce ,
świętokrzyskie
Numer telefonu 413 48 91 21
Podgląd www.gemikol.pl
Kserokopiarki używane

Rozwiązaniem są kserokopiarki używane, zapewniające wysoką jakość za niższą cenę. Wiele sklepów ze sprzętem biurowym oferuje kopiarki używane, często renomowanych firm. Kserokopiarki często są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak możliwość zszywania kartek. W biurze może być szczególnie przydatne urządzenie wielofunkcyjne.

Ksero Partner
Ul. Fabianowska 165 ,
62-052 M. Komorniki ,
wielkopolskie
Numer telefonu 618 28 01 18
Podgląd ksero-partner.com.pl
Własny sklep internetowy

Sprzedaż przez sieć stała się już dziś właściwie standardem i warto wykorzystać te możliwości do znacznego powiększenia swoich zysków ze standardowej działalności. Tworzenie sklepów internetowych, jakim zajmujemy się w cStore to usługa przeznaczona właśnie dla osób, które chciałyby w ten sposób wejść w cyfrowy świat. Załóż swój własny sklep internetowy!

CStore Sp. z o.o.
Ul. Domaniewska 47/10 ,
02-672 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 225 99 44 99
Podgląd www.cstore.pl
Antena UHF

Posiadamy doświadczenie w sprzedaży sprzętu radiokomunikacyjnego. Oferowana przez naszą firmę antena UHF obsługuje przede wszystkim częstotliwości 144-146 MHz, 430-430 MHz oraz 50 i 1200 MHZ w zależności od wysokości wybranego przekaźnika. Polecamy urządzenia nadawczo-odbiorcze japońskiej firmy DIAMOND Antenna, które przeznaczone są do montowania na masztach.

Centrum Radiokomunikacji inRADIO.pl
Ul. Puszkina 80 ,
92-516 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 426 49 28 28
Podgląd www.inradio.pl
Płyty gumowe SBR

Proponujemy naszym klientom wyroby przemysłowe, które przede wszystkim są wykorzystywane do wytwarzania uszczelek. Produkowane przez naszą firmę płyty gumowe SBR są przeznaczone do stosowania w szerokim zakresie temperatur, do -30 do 70 stopni Celjusza. Ich wadą jest brak odporności na promieniowanie słoneczne.

Inbras Sarbinowscy SP.J.
Ul. Transportowca 13 ,
88-100 M. Inowrocław ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 525 24 00 41
Podgląd www.inbras.com.pl
Skup tonerów

Już dziś skorzystaj z usług jednej z najlepszych firm, oferującej atrakcyjne stawki cenowe skupów tonerów w Warszawie. Sprzedaj pełne produkty takich marek jak Ricoh, Panasonic, Brother czy też OKI i ciesz się gotówką otrzymaną do ręki lub też przelewem na wskazane konto. Jedyne, co musisz zrobić, to zajrzeć na ich stronę internetową i wypełnić zamieszczony tam formularz zgłoszeniowy.

SprzedajToner.pl
Ul. Pola Karolińskie 4 lok. 2 ,
02-401 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 602 59 48 98
Podgląd www.sprzedajtoner.pl
Drukarki fiskalne Wrocław

To właśnie w naszym asortymencie udostępniona jest najlepsza drukarka fiskalna. Proponujemy szeroką gamę rozwiązań dla każdego przedstawiciela świata handlu i przemysłu. Nasze urządzenia są niezawodne oraz sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach! Drukarka fiskalna to również atrakcyjna cena, stworzona specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do współpracy.

Posnet Polska S.A.
Ul. Municypalna 33 ,
02-281 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 228 68 68 88
Podgląd www.posnet.com.pl
Serwis kserokopiarek Warszawa

Firma Copy-Q prowadzi specjalistyczny serwis kserokopiarek. Warszawa jest miastem, w którym świadczymy nasze usługi, zapraszamy jednak również klientów z innych regionów Polski. Doskonale wykwalifikowana obsługa pomoże Państwu szybko i sprawnie zdiagnozować oraz rozwiązać problem. Zapraszamy do kontaktu.

COPY-Q s.c.
Ul. Bolesławicka 20, ,
03-325 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 222 54 30 30
Podgląd www.copy-q.pl
Bateria do laptopa

Jeżeli Twój sprzęt nie jest w stanie pracować więcej niż kilka godzin i potrzebna jest Ci nowa bateria do laptopa, nie czekaj i już dziś zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego. Znajdziesz w niej wydajne i nowoczesne akumulatory dla swojego komputera, pochodzące od renomowanych producentów.

Ntec Sp. z o.o.
Ul. Chorzowska 44B ,
44-100 M. Gliwice ,
śląskie
Numer telefonu 322 31 16 82
Podgląd www.qoltec.pl
frezy do drewna

Jeśli prowadzisz stolarnię lub działasz w branży meblarskiej, z pewnością zwrócisz uwagę na dostępne w naszej ofercie, precyzyjne narzędzia. Przedsiębiorstwo Frezwid to ceniona przez profesjonalistów firma dostarczająca frezy. Drewno, płyta wiórowa, sklejka oraz płyta MDF - wszystkie te materiały bez trudu będzie można poddać obróbce proponowanym w naszej ofercie osprzętem.

ZPH "FREZWID" sp.j.
Ul. Piłsudskiego 7B ,
32-050 M. Skawina ,
małopolskie
Numer telefonu 122 76 33 51
Podgląd www.frezwid.com.pl
Gearbest polski magazyn

Platforma sprzedażowa oferuje szeroki wybór akcesoriów codziennego użytku oraz telefonów komórkowych. Wśród elektroniki do wyboru klienta są kamery i aparaty, drukarki, ale też drony w przystępnych cenach. Sprzęt objęty jest kuponami rabatowymi - tylko w Gaerbest. Polski magazyn zaprasza do zakupu nowinek technologicznych z całego świata.

Radosław Cudecki
Ul. Obrońców Pokoju 89a ,
36-100 M. Kolbuszowa ,
podkarpackie
Numer telefonu 726 66 91 23
Podgląd cudali.pl
mikroinstalacja fotowoltaiczna

Jeśli poszukujesz rozwiązania, które będzie dostarczało energię w zgodzie z naturą, dobrym pomysłem będzie mikroinstalacja fotowoltaiczna. Zaprojektujemy system solarny tak, by dostosować go do danego budynku oraz zamontujemy specjalne panele, które pochłaniają światło słoneczne. To sposób na korzystne cenowo zasilanie wszystkich urządzeń w Twoim domu.

SOLARPROJEKT Construction Sp. z o. o. Sp. k.
Ul. Krasickiego 2 ,
97-500 M. Radomsko ,
łódzkie
Numer telefonu 519 47 46 23
Podgląd solarprojekt.pl
regały paletowe Warszawa

W ramach naszej oferty udostępniamy również regały paletowe. Są one niezwykle praktyczne w zastosowaniu, a dodatkowo dostępne w bardzo korzystnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Postaw już dziś na najlepsze rozwiązania - wybierz nasze regały paletowe! Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie, zainteresowane osoby.

ARMONT Arkadiusz Mosakowski
Ul. Mławska 1 ,
06-400 M. Ciechanów ,
mazowieckie
Numer telefonu 575 89 07 90
Podgląd www.armont.pl
Blacha chromoniklowa

Niezależnie od wybranego typu wykończenia - mechanicznie wygładzoną po walcowaniu, wyżarzaną beznalotowo czy też szlifowaną ziarnem - blacha chromoniklowa zawsze zachowuje swoje właściwości. Jest w niezwykle wysokim stopniu odporna na korozję atmosferyczną, słabsze kwasy oraz wszystkie produkty żywnościowe.

Demet Sp. z o.o.
Ul. Wielopolska 144 ,
39-200 M. Dębica ,
podkarpackie
Numer telefonu 146 82 61 70
Podgląd demet.pl
Telefony konferencyjne

Proponujemy Państwu rozwiązania pochodzące od cenionych na całym biznesowym świecie producentów. Telefony konferencyjne Yealink oraz Snom pozwolą na nawiązanie międzynarodowych połączeń wideo i głosowych, z wieloma osobami na całym świecie. Wbudowane mikrofony, charakterystyczna konstrukcja oraz wysoka jakość dźwięku.

SQS Polska Szymon Wysokiński
Ul. Świętokrzyska 12/lok. 505 ,
30-015 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 221 22 10 70
Podgląd sklep.sqspolska.pl
Tesoro klawiatura

Współczesne tytuły nierzadko wymagają wysokiej jakości sprzętu, aby w pełni je docenić. Rozwiązaniem może być propozycja firmy Tesoro — klawiatura mechaniczna o programowalnych makrach i wielu trybach podświetlania. Jej przyciski oparte są na pozłacanych stykach, co zapewnia niebywałą precyzję i żywotność.

The Digital Paweł Ignatowicz
Ul. Jesiennych Liści 23/5 ,
03-289 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 508 50 50 51
Podgląd sklep.thedigital.pl
Zasilacze sklep

Jeżeli tym, czego potrzebujesz, jest zasilacz awaryjny, mamy dla Ciebie wyjątkowo atrakcyjną propozycję. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone i niezawodne sprzęty, które wyróżniają się długotrwałym działaniem. Każdy nasz zasilacz awaryjny został wykonany w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne - to powoduje, że spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy pełne zadowolenie z zakupów.

ARON - Przemysław Giec
Ul. Wrocławska 33d ,
55-090 M. Długołęka k/Wrocławia ,
dolnośląskie
Numer telefonu 790 38 38 38
Podgląd ups-zasilacze.pl
Wiercenie w betonie cennik

Obróbka materiałów budowlanych, posadzek czy stropów to zagadnienie, do którego należy podejść z należytą precyzją i z odpowiednimi narzędziami. Nasza firma świadczy usługi takie jak wiercenie w betonie. Cennik nasz zależy od indywidualnej specyfiki zamówienia. W tym celu, korzystamy zawsze z najsolidniejszych, diamentowych narzędzi.

Konfekcjonowanie produktów

Nasza oferta to skuteczne i szybkie pakowanie różnego rodzaju towarów z branży spożywczej. Konfekcjonowanie produktów w naszym wykonaniu to proces wysoce zautomatyzowany, które jednocześnie dopuszcza indywidualne podejście do każdego zlecenia. Przygotowujemy opakowania okolicznościowe oraz dostosowane do wymagań sieci handlowych.

CLICK-PACK Sp. z o. o.
Ul. Wiertnicza 169 ,
02-952 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 223 78 39 17
Podgląd www.click-pack.pl
Fotowoltaika dla firm

Z wykorzystaniem dofinansowania unijnego, a także z pomocą naszego przedsiębiorstwa fotowoltaika dla firm staje się jeszcze korzystniejszą ofertą niż wcześniej. W ten sposób można zredukować rachunki energetyczne, ale też wykorzystywać ten fakt do budowania swojej marki jako zakładu promującego ekologiczne rozwiązania.

Fotowoltaika Liszki

W ramach naszego asortymentu znajdziecie instalacje fotowoltaiczne, które wykorzystywane są w różnego typu budynkach, domach naszych klientów. Bazują one na naturalnych, alternatywnych źródłach energii, dzięki czemu są tanimi i bezpiecznymi w ich funkcjonowaniu. Znajdziecie u nas również wytrzymałe pompy GWC.

Solaret Fotowoltaika Michał Drewniak
Ul. Jeziorzany 262 ,
32-060 M. Jeziorzany ,
małopolskie
Numer telefonu 888 30 73 36
Podgląd www.solaret.pl
Oferta narzędzi do obróbki skrawaniem

Jesteśmy cenionym na rynku dystrybutorem profesjonalnego wyposażenia warsztatowego. Tym, co nas wyróżnia, jest bez wątpienia bogata oferta narzędzi do obróbki skrawaniem, znajdą Państwo tutaj między innymi gwintowniki maszynowe, frezy jeżowe, płytki tokarskie oraz głowice frezarskie. Gwarantujemy, że cały nasz asortyment wykonano zgodnie z obowiązującymi normami przemysłowymi.

MM-TOOLS
Ul. Osikowa 34 ,
87-100 M. Toruń ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 566 39 92 00
Podgląd walter-tools.com.pl
Producent wentylatorów przemysłowych

W asortymencie producenta wentylatorów przemysłowych znajdziecie Państwo wysokiej jakości urządzenia, w tym modele osiowe, transportowe, bębnowe i inne. Produkty, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie, możecie dopasować dla siebie pod kątem mocy, napięcia zasilania oraz wymiarów, które możecie znaleźć za pomocą naszej intuicyjnej wyszukiwarki. Szczegóły naszej oferty dostępne są na naszej stronie internetowej.

Fabryka Wentylatorów Owent Sp. z o.o.
Ul. Aleja 1000-lecia 2a ,
32-300 M. Olkusz ,
małopolskie
Numer telefonu 326 43 14 16
Podgląd owent.pl
Kamery do monitoringu

Kamery do monitoringu dostępne w ofercie firmy SysteMo to najwyższa jakość, w niezwykle atrakcyjnej cenie. Wiemy doskonale, że wykorzystanie tych urządzeń to doskonałe rozwiązanie dla zarządców budynków, którzy chcą mieć po kontrolą wszystko co się dzieje zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz. Zapraszamy.

Systemo Radosław Piórkowski
Ul. Adama Mickiewicza 44 ,
09-310 M. Kuczbork-Wieś ,
mazowieckie
Numer telefonu 517 29 63 04
Podgląd www.systemo-instalacje.pl
Projektowanie elementów z tworzyw sztucznych poznań

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od bardzo wielu lat. W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona między innymi o projektowanie elementów z tworzyw sztucznych. Poznań jest miastem, gdzie przeprowadziliśmy szereg realizacji, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia oraz umiejętności.

Syntmet
Ul. Boczna 26 ,
32-340 M. Wolbrom ,
małopolskie
Numer telefonu 512 22 13 88
Podgląd syntmet.pl
technologie mainframe

Optymalnym rozwiązaniem dla dużych firm chcących skutecznie zarządzać swoimi danymi są technologie mainframe. Pozwalają one efektywnie scalić wiele rozwiązań informatycznych, dzięki czemu minimalizuje się czas potrzebny na transfer danych. Zintegrowana struktura jest łatwiejsza w obsłudze oraz usprawnia monitoring przepływających danych biznesowych.

AZ FRAME Sp. z o.o.
Ul. Bolesława Prusa 2 ,
00-493 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 226 57 04 00
Podgląd www.azframe.pl
Elektryk Nowy Targ

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług związanych z wykonywaniem wszelkiego rodzaju napraw, instalacji i modernizacji systemów elektrycznych. Nasz doświadczony elektryk dojedzie do państwa w dowolne miejsce w Nowym Targu, Krakowie lub jego okolicy. Nasza firma zapewnia konkurencyjne ceny, profesjonalny poziom wykonania oraz szybką reakcję w razie wystąpienia awarii.

E-HOME - Instalacje elektryczne Bartłomiej Słaboń
Ul. Osiedle za Wodą 11 ,
34-471 M. Krauszów ,
małopolskie
Numer telefonu 664 71 67 16
Podgląd elektryka-fotowoltaika.pl
klimatyzacja biurowa

Powiew świeżego powietrza w ciepły dzień potrafi błyskawicznie postawić na nogi i zmotywować do dalszej pracy. Klimatyzacja biurowa, jaką oferujemy Państwu w ramach naszej działalności to wyroby najlepszych producentów, które pozwolą Wam w praktyczny sposób zatroszczyć się o mikrośrodowisko w biurze. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje wieloma certyfikatami poświadczającymi jakość świadczonych usług, a oprócz takich działań jak montaż, oferujemy też pełen serwis i naprawę.

Artic S.C.
Ul. Zagórska 159 lok. 412 ,
42-600 M. Tarnowskie Góry ,
śląskie
Numer telefonu 504 70 73 48
Podgląd artic.com.pl
Sprężyny naciągowe

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości sprężyny naciągowe, naciskowe oraz skrętne, które na pewno sprostają oczekiwaniom każdego, kto ceni wyroby solidnie wykonane, trwałe i niezawodne w każdych warunkach. Prezentujemy modele z różnymi rodzajami zaczepów, bardzo odporne na wysokie temperatury oraz inne szkodliwe czynniki zewnętrzne. Polecamy także dennice, siatki i blachę perforowaną. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie pytań, służymy fachowym doradztwem.

Amir-Metal
Ul. Łowińskiego 5z ,
31-752 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 126 59 67 66
Podgląd amir-metal.com
ochrona spawacza

Artykuły dostępne na stronie sklepu gwarantują zapewnienie należytej osłony pracowników. Ochrona spawacza zapewniana jest za pomocą fartuchów, rękawic oraz masek zapobiegających utracie zdrowia podczas łączenia komponentów metalowych. Produkty w ofercie sklepi pomagają uchować się przed poparzeniami.

X-SPAW MONIKA URBAN
Ul. Osiedle Dywizjonu 303 47/11 ,
31-875 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 667 98 05 71
Podgląd www.xspaw.pl
2015 - www.mgosirdt.pl