elektryka

Układy sterowania i monitoringu, urządzenia do pomiarów drgań

Realizujemy zlecenia, które umożliwiają skuteczne zarządzanie przepompowniami. Przygotowujemy układy sterowania i monitoringu, a także dysponujemy urządzeniami do pomiarów drgań. Wszystko to ułatwia nadzór pracy systemy w górnictwie oraz przy eksploatacji maszyn. Chętnie wykonujemy indywidualne projekty.

A-STER s.c. Zakład Elektroniki i Automatyki Przemysłowej
Ul. Blokowa 3 ,
31-752 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 126 80 13 30
Podgląd a-ster.pl
Doradztwo techniczne Gdańsk

Jeżeli szukają Państwo fachowców od obróbki materiałów, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Zajmujemy się między innymi doradztwem technicznym. Nasza kadra wysoce wykwalifikowanych inżynierów zapewni Państwu odpowiednie wsparcie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych licznych usług w Gdańsku i nie tylko.

KAPEO Laser Sp. z o.o.
Ul. Magnacka 4 ,
80-180 M. Kowale ,
pomorskie
Numer telefonu 586 85 41 81
Podgląd www.kapeolaser.pl
Koła zębate

Zajmujemy się regeneracją elementów metalowych służących do prawidłowej pracy różnych urządzeń. Koła zębate często wykonywane są według specjalnego zamówienia (o odpowiednim rozmiarze i do konkretnej konstrukcji), dlatego aby pozbyć się problemu szukania nowego wyrobu, nasi klienci mogą skorzystać z oferty odnawiania tych elementów.

Zakład Produkcyjno-Usługowy ANMAR
Ul. Łanowa 9 ,
44-141 M. Gliwice ,
śląskie
Numer telefonu 322 32 96 22
Podgląd anmar-gliwice.com.pl
Relokacje urządzeń przemysłowych

Do zadań naszej zajmującej się budową urządzeń i linii produkcyjnych firmy należy także relokacja urządzeń przemysłowych. Po określeniu potrzeb klienta i ustaleniu harmonogramu, przeprowadzamy transport urządzeń, rozładunek i demontaż. Zajmujemy się także przenoszeniem zakładów na inne lokalizacje - usługi wykonujemy zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.

PS&MS Sp. z o.o.
Ul. Kopalniana 9 ,
59-100 M. Polkowice ,
dolnośląskie
Numer telefonu 767 24 09 93
Podgląd psams.pl
Myjka biologiczna

Nasi klienci potrzebują niezwykle dokładnego czyszczenia elementów przemysłowych, dlatego sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak, często przez nas wykorzystywana, myjka biologiczna. Charakteryzuje się ona przede wszystkim unikalnym procesem czyszczenia, który zachodzi na bazie mikroorganizmów i stałą, wysoką jakością pracy.

Eko Clean Chemia Sp. z o.o.
Ul. Parkowa 23 A ,
86-300 M. Grudziądz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 564 62 45 33
Podgląd www.eko-clean.com.pl
Własny sklep internetowy

Sprzedaż przez sieć stała się już dziś właściwie standardem i warto wykorzystać te możliwości do znacznego powiększenia swoich zysków ze standardowej działalności. Tworzenie sklepów internetowych, jakim zajmujemy się w cStore to usługa przeznaczona właśnie dla osób, które chciałyby w ten sposób wejść w cyfrowy świat. Załóż swój własny sklep internetowy!

CStore Sp. z o.o.
Ul. Domaniewska 47/10 ,
02-672 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 225 99 44 99
Podgląd www.cstore.pl
Płyty gumowe SBR

Proponujemy naszym klientom wyroby przemysłowe, które przede wszystkim są wykorzystywane do wytwarzania uszczelek. Produkowane przez naszą firmę płyty gumowe SBR są przeznaczone do stosowania w szerokim zakresie temperatur, do -30 do 70 stopni Celjusza. Ich wadą jest brak odporności na promieniowanie słoneczne.

Inbras Sarbinowscy SP.J.
Ul. Transportowca 13 ,
88-100 M. Inowrocław ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 525 24 00 41
Podgląd www.inbras.com.pl
Drukarki fiskalne Wrocław

To właśnie w naszym asortymencie udostępniona jest najlepsza drukarka fiskalna. Proponujemy szeroką gamę rozwiązań dla każdego przedstawiciela świata handlu i przemysłu. Nasze urządzenia są niezawodne oraz sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach! Drukarka fiskalna to również atrakcyjna cena, stworzona specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do współpracy.

Posnet Polska S.A.
Ul. Municypalna 33 ,
02-281 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 228 68 68 88
Podgląd www.posnet.com.pl
Serwis kserokopiarek Warszawa

Firma Copy-Q prowadzi specjalistyczny serwis kserokopiarek. Warszawa jest miastem, w którym świadczymy nasze usługi, zapraszamy jednak również klientów z innych regionów Polski. Doskonale wykwalifikowana obsługa pomoże Państwu szybko i sprawnie zdiagnozować oraz rozwiązać problem. Zapraszamy do kontaktu.

COPY-Q s.c.
Ul. Bolesławicka 20, ,
03-325 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 222 54 30 30
Podgląd www.copy-q.pl
frezy do drewna

Jeśli prowadzisz stolarnię lub działasz w branży meblarskiej, z pewnością zwrócisz uwagę na dostępne w naszej ofercie, precyzyjne narzędzia. Przedsiębiorstwo Frezwid to ceniona przez profesjonalistów firma dostarczająca frezy. Drewno, płyta wiórowa, sklejka oraz płyta MDF - wszystkie te materiały bez trudu będzie można poddać obróbce proponowanym w naszej ofercie osprzętem.

ZPH "FREZWID" sp.j.
Ul. Piłsudskiego 7B ,
32-050 M. Skawina ,
małopolskie
Numer telefonu 122 76 33 51
Podgląd frezwid.com.pl
Blacha chromoniklowa

Niezależnie od wybranego typu wykończenia - mechanicznie wygładzoną po walcowaniu, wyżarzaną beznalotowo czy też szlifowaną ziarnem - blacha chromoniklowa zawsze zachowuje swoje właściwości. Jest w niezwykle wysokim stopniu odporna na korozję atmosferyczną, słabsze kwasy oraz wszystkie produkty żywnościowe.

Demet Sp. z o.o.
Ul. Wielopolska 144 ,
39-200 M. Dębica ,
podkarpackie
Numer telefonu 146 82 61 70
Podgląd demet.pl
Wiercenie w betonie cennik

Obróbka materiałów budowlanych, posadzek czy stropów to zagadnienie, do którego należy podejść z należytą precyzją i z odpowiednimi narzędziami. Nasza firma świadczy usługi takie jak wiercenie w betonie. Cennik nasz zależy od indywidualnej specyfiki zamówienia. W tym celu, korzystamy zawsze z najsolidniejszych, diamentowych narzędzi.

Budowa form wtryskowych

Stanowią pierwszy krok w produkcji elementów z tworzyw sztucznych (maszyn, sprzętu AGD, produktów branży motoryzacyjnej, sprzętu medycznego). Budowa form wtryskowych w ramach usług firmy odbywa się na podstawie projektu stworzonego w specjalnym programie. Projekt określa wszystkie niezbędne parametry techniczne potrzebne w procesie produkcji.

Zakład Mechaniki Precyzyjnej - Tomasz Klimaszewski
Ul. Komandosów 9 ,
66-400 M. Gorzów Wielkopolski ,
lubuskie
Numer telefonu 501 73 56 70
Podgląd precision-mechanics.pl
Węże zbrojone

Jako specjaliści w zakresie tworzenia wyrobów z PCV, polietylenu i polipropylenu, oferujemy Państwu najwyższej jakości produkty, które znajdują zastosowanie w gospodarstwach domowych i różnych gałęziach przemysłu. W skład naszej oferty wchodzą między innymi różnego rodzaju węże zbrojone o określonych właściwościach i zastosowaniach. Dzięki rozbudowanemu asortymentowi oraz dużym możliwościom produkcyjnym, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu poszukiwane rozwiązania.

Godmar M. R. P. Godzińscy spółka jawna
Ul. Elbląska 71 ,
82-316 M. Milejewo ,
warmińsko-mazurskie
Numer telefonu 552 37 10 52
Podgląd godmar.com.pl
pojemniki warsztatowe plastikowe

Skrzynki i pojemniki narzędziowe znajdziesz pod adresem www.e-magazyn.pl. Dzięki skrzynkom narzędziowym z naszej oferty pozbędziesz się bałaganu wśród swoich narzędzi. Odwiedź nasz sklep i znajdź w naszej ofercie propozycje pojemników magazynowych plastikowych oraz innych akcesoriów narzędziowych dla siebie. Nie zwlekaj z zakupem naszych propozycji.

Q-BOX Sebastian Filip
Ul. Słupia 115 ,
96-128 M. Słupia ,
łódzkie
Numer telefonu 505 38 56 38
Podgląd www.emagazyn24.pl
generatory prądotwórcze

Nasza branża również wychodzi naprzeciw naglącej potrzebie ochrony środowiska. Produkując generatory prądotwórcze, staramy się używać jak najwięcej tworzyw pochodzących z recyklingu. Nasze agregaty zasilane są za pomocą olejów roślinnych i innych biopaliw, które łatwo się rozkładają i są nieszkodliwe dla otoczenia.

Horus Energia Sp. z o.o.
Ul. Drobiarska 43 ,
05-070 M. Sulejówek ,
mazowieckie
Numer telefonu 223 31 53 10
Podgląd horus-energia.pl
zbiornik na wode

Zapraszamy państwa do inwestowania w nowoczesny i niezwykle funkcjonalny zbiornik na wodę, który ze względu na bardzo wysoką jakość wykonania i zastosowanie odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów będzie do Państwa dyspozycji przez długie lata. Proponujemy zróznicowane parametry i warianty produktów.

Dehoust Polska
Ul. Aleja 600-lecia 20 ,
96-500 M. Sochaczew ,
mazowieckie
Numer telefonu 604 42 73 02
Podgląd www.dehoustpolska.pl
Projektowanie cad

Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy, gdzie opisane zostały w szczegółowy sposób usługi, jakie wykonywane są przez naszych specjalistów, a w ramach których możecie Państwo zlecić nam wykonywanie licznych obróbek na różnorodnych materiałach, jak na przykład cięcie wodą czy laserem, frezowanie CNC bądź projektowanie CAD.

3D Expert
Ul. Piastów Śląskich 40 ,
55-011 M. Siechnice ,
dolnośląskie
Numer telefonu 510 37 63 53
Podgląd 3d-expert.pl
Oprogramowanie dla firm

Tworzymy systemy informatyczne, które pomagają sprawnie zarządzać przedsiębiorstwem, zwłaszcza zatrudniającym wielu pracowników. Nasze oprogramowanie dla firm służy między innymi do zliczania czasu pracy i przydzielania zadań. Ułatwia też kontrolę nad dostępem do budynków i komputerów zakładu, biura czy instytucji.

nAxiom Sp. z o.o.
Ul. Tajęcina 113 ,
36-002 M. Jasionka ,
podkarpackie
Numer telefonu 178 59 68 29
Podgląd naxiom.com
Szafy teleinformatyczne

Naszym stałym i nowym klientom proponujemy wysoko jakościowe szafy teleinformatyczne wraz z osprzętem. Jesteśmy doświadczonym producentem, który zna potrzeby nabywców i stara się do nich dostosować, dlatego też nasze szafy teleinformatyczne oraz pozostałe produkty są przez nas stale ulepszane. Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z ofertą, a na pewno znajdziesz produkt który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

BKT Elektronik
Ul. Łochowska 69 ,
86-005 M. Białe Błota ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 523 63 63 86
Podgląd www.bkte.pl
Windows Home

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż programów biurowych i graficznych. Oferujemy także liczne systemy operacyjne, takie jak Windows 10 home. Nadaje się on do użytku prywatnego, jak i w firmie. Uzupełnieniem naszego asortymentu są programy antywirusowe w dobrej cenie, które zabezpieczą twój komputer.

P.H.U. "SOFTWARE-COMP"
Ul. Goździkowa 16 ,
42-300 M. Myszków ,
śląskie
Numer telefonu 886 21 95 16
Podgląd www.software-comp.pl
Młotki do kosiarki bijakowej

Podzespoły do różnego rodzaju kosiarek są niezwykle ważne dla ich funkcjonalności i skuteczności w koszeniu trawy. Jednym z takich podzespołów są młotki do kosiarki bijakowej, które są stosowane w tym rodzaju kosiarek do koszenia trawy o większej twardości. Młotki te mają specjalną konstrukcję, dzięki której mogą łatwo rozdrabniać twarde elementy trawy, jak chociażby korzenie i zwiększać głębokość cięcia.

bijaki24.pl
Ul. Kołobrzeska 16 ,
62-200 M. Jankówko ,
wielkopolskie
Numer telefonu 501 14 38 90
Podgląd bijaki24.pl
Czujniki czadu

W naszej ofercie produktowej znajdziecie czujnik czadu, jaki wykorzystywany jest jako niezawodne zabezpieczenie w licznych pomieszczeniach, gdzie przebiega dana instalacja gazowa, jak na przykład w naszych domach w kuchniach czy łazienkach. Znajdziecie u nas produkty najwyższej jakości, jakie są asortymentem wiodących producentów, a które stanowią funkcjonalny system alarmowy w naszych domach czy też budynkach użyteczności publicznej.

LucAnn
Ul. 3 Maja 125 ,
41-500 M. Chorzów ,
śląskie
Numer telefonu 570 00 09 02
Podgląd lucann.pl
Archiwizacja danych

Infrastruktura do archiwizacji dokumentów to system, który umożliwia przechowywanie i zarządzanie dokumentami w sposób bezpieczny i zorganizowany. Archiwizacja danych jest niezbędna w każdej organizacji, aby zachować chronologię i historię dokumentów, a także zapewnić dostępność informacji w razie potrzeby. Infrastruktura ta składa się z różnych elementów, takich jak dyski twarde, serwery, systemy zarządzania treścią, oprogramowanie do backupu oraz komputery.

FYR-SYSTEMS Sp. z o. o.
Ul. A. Felińskiego 46/2 ,
01-563 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 513 13 03 32
Podgląd fyr-systems.pl
Czujnik Hallotronowy

Czujnik elektroniczny to urządzenie służące do wykrywania różnych zjawisk, takich jak temperatura, wilgotność czy ciśnienie. Jednym z popularnych rodzajów czujników elektronicznych jest czujnik Hallotronowy, który bazuje na zjawisku Halla. Dzięki temu, że w jego wnętrzu znajduje się specjalny materiał magnetyczny, można mierzyć pole magnetyczne w otoczeniu urządzenia.

Elektronik s.c.
Ul. Kaliska 5 ,
63-400 M. Ostrów Wielkopolski ,
wielkopolskie
Numer telefonu 627 35 13 10
Podgląd elektroniksc.com.pl
Opakowania farmaceutyczne producent

Odpowiednie elementy na artykuły pozwalają zadbać o ich bezpieczeństwo. W naszym sklepie zakupić można opakowania farmaceutyczne. Jako producent dbamy o różnorodne pojemności, aby każdy znalazł to, czego szuka. Nasze wyroby mają również inne kształty i zamknięcia, dzięki czemu mogą być w nich umieszczone aerozole czy płyny.

Bech Packaging Sp. z o.o.
Ul. Kolejowa 56 ,
64-300 M. Nowy Tomyśl ,
wielkopolskie
Numer telefonu 614 42 26 72
Podgląd bechpackaging.pl
Blachy aluminiowe

Obecnie pokrycia dachowe w dużej mierze wykonane są z blachy aluminiowej. Ma to swoje dobre strony w przypadku, gdy przy wykonywaniu niskiego nakładu finansowego oraz jakości konstrukcji można osiągać wymierne rezultaty. W naszej ofercie znajdują się pręty oraz blachy aluminiowe i anodowane różnych przekrojów. Aluminiowe elementy od stalowego partnera.

Cromo - Stal
Ul. Pod Młynem 19 ,
40-313 M. Katowice ,
śląskie
Numer telefonu 322 00 00 40
Podgląd www.cromostal.pl
Windy towarowe

Projektanci kolejnych lokali użyteczności publicznej coraz częściej zwracają baczną uwagę na to, aby ich projekty obejmowały również windy towarowe, platformy schodowe i inne przydatne urządzenia dla niepełnosprawnych, a nie mniejsze zaangażowanie można dostrzec również w przypadku kolejnych właścicieli restauracji i hoteli.

Windar Sp. z o.o
Ul. Skarbowa 16 ,
91-473 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 607 29 92 33
Podgląd www.windar.pl
torby reklamowe z nadrukiem

Nasza firma TOM zajmuje się produkcją opakowań foliowych, przeznaczonych dla różnych dziedzin przemysłu - spożywczego, chemicznego, odzieżowego oraz wielu innych. W naszym asortymencie znajdują się modele zgrzewane, z zakładkami i kwiatowe, wyróżniające się trwałością, praktycznością, a także estetyką.

Tom - Tomasz Sitek
Ul. Ciechocińska 8/1 ,
93-459 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 604 39 88 64
Podgląd www.foliowe.com
Dotacje na fotowoltaikę

Jeżeli martwisz się, że twoje rachunki za prąd są zbyt wysokie, a na dodatek chciałbyś, aby twój dom stał się bardziej ekologiczny, to skontaktuj się z nasza firmą, która zajmuje się sprzedażą nowoczesnych paneli fotowoltaicznych, na które można uzyskać dotację chociażby w ramach programu Sunmasters.

Sunmasters Sp. z o.o.
Ul. Sarabandy 92M/ 1 ,
02-868 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 573 33 07 01
Podgląd sunmasters.pl
Filtry kasetowe

Zgodne z normami oczyszczacze powietrza dostaniesz w naszym sklepie internetowym. Posiadamy filtry zgodne ze standardem Hepa. Są to produkty kasetowe, kieszeniowe, sorpcyjne, kompaktowe. Znajdują zastosowanie w instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych, odpowiednio nawilżając powietrze i oczyszczając je.

Blacha nierdzewna perforowana

Jesteś na etapie realizacji projektu, gdzie potrzebujesz najwyższej jakości materiałów? Sprawdź ofertę naszej firmy! Specjalizujemy się w dostarczaniu trwałych i estetycznych materiałów budowlanych, w tym - blacha nierdzewna perforowana. Nasze produkty, wykorzystywane są w różnego rodzaju budownictwie, a także w przemyśle. Są odporne na warunki atmosferyczne, korozję, a ich wytrzymałość i trwałość nie podlega dyskusji. Skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa.

Ann-Filters Poland
Ul. Juliusza Słowackiego 257a ,
80-297 M. Gdańsk ,
pomorskie
Numer telefonu 502 53 51 18
Podgląd siatkifiltracyjne.com.pl
Zawory bezpieczeństwa

Jeżeli poszukują Państwo półfabrykatów przemysłowych do zastosowań w układach hydraulicznych lub pneumatycznych, które cechują się: efektywnością, żywotnością i niezawodnością, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Produkujemy między innymi takie podzespoły jak regulatory ciśnień, zbiorniki ciśnieniowe, sprzęgła hydrauliczne. Polecamy także zawory bezpieczeństwa, których budowę i montaż omawiamy na naszej stronie internetowej.

Zetkama Sp. z o.o.
Ul. 3 Maja 12 ,
57-410 M. Ścinawka Średnia ,
dolnośląskie
Numer telefonu 748 65 21 11
Podgląd www.zetkama.pl
Maszyna do cięcia tkanin

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości maszyn do obróbki tekstyliów. Maszyna do cięcia tkanin to niezbędne narzędzie dla każdego zakładu produkującego odzież i dodatki. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj pełnię możliwości, które oferują nasze katery. Twoja działalność zasługuje na najlepsze narzędzia.

kateryilagowarki.pl
Ul. Szczawnicka 19 ,
92-102 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 602 38 17 25
Podgląd kateryilagowarki.pl
skup odpadów tekstylnych

Szanowni Państwo, przedstawiamy Państwu kompleksowe. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, gwarantującą profesjonalizm i najwyższą jakość oferowanych usług. Zdajemy sobie sprawę, ile wysiłku wkłada się w prowadzenie biznesu i dbanie o środowisko. Dlatego jesteśmy gotowi przejąć od Państwa ciężar odpowiedzialności za utylizację. Pomożemy przekształcić Państwa nieczystości w produkt wtórny, gotowy do ponownego użycia. Skup odpadów tekstylnych to wniosek o długotrwałą, korzystną współpracę.

kranzle części zamienne

Potrzebujesz nowych elementów do swojego sprzętu? Doskonale! Trafiłeś we właściwe miejsce. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem komponentów do urządzeń. Tylko u nas możesz znaleźć całkowicie oryginalne kranzle części zamienne. Gwarantujemy szybką dostawę, atrakcyjne ceny, a także pełne wsparcie techniczne na każdym etapie zamówienia. Nie ryzykuj niesprawdzonymi ofertami, wybieraj pewność i bezpieczeństwo z naszym sklepem. Złożenie zamówienia nigdy nie było tak proste!

Sklep Kranzle - Pilmet Power
Ul. Paderewskiego 34 ,
42-400 M. Zawiercie ,
śląskie
Numer telefonu 603 17 61 07
Podgląd www.sklepkranzle.pl
2015 - www.mgosirdt.pl