torby foliowe

Sprawdzą się nie tylko w sklepach czy magazynach z odzieżą. Prezentowane worki na ubrania to także doskonały sposób na zabezpieczenie rzeczy w trakcie przeprowadzki. Produkty zostały wykonane z wytrzymałej folii, dzięki czemu są odporne na przetarcia i rozdarcia. Chronią także zawartość przed wilgocią oraz zabrudzeniami.

Tom - Tomasz Sitek
Ul. Ciechocińska 8/1 ,
93-459 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 604 39 88 64
Podgląd www.foliowe.com
http://www.alkom.krakow.pl/

W naszej ofercie proponujemy Państwu opcję regeneracji dowolnego sprzętu elektronicznego takiego jak choćby tablety czy telefony. Jedną z naszych specjalności w W ofercie błyskawiczna naprawa dowolnego urządzenia, tak że otrzymacie je Państwo z powrotem do ręki już w ciągu maksymalnie trzydziestu minut.

Alkom Telefony Komórkowe
Ul. Basztowa 16 ,
31-134 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 124 23 84 10
Podgląd www.alkom.krakow.pl
Wykrywanie podsłuchów Warszawa

Nie wiesz komu zlecić wykrywanie podsłuchów? Warszawa to miasto w którym znajduje się siedziba, szanowanej i cieszącej się ogromna popularnością, firmy Interguard. Oferuje również ona między innymi kompleksowe usługi z zakresu informatyki śledczej oraz przeprowadzania audytów bezpieczeństwo. Wykryj podsłuchy w Twoim biurze z firmą Interguard!

Interguard Sp. z o.o.
Ul. Wita Stwosza 48/619 ,
02-661 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 793 43 08 32
Podgląd intelguard.pl
Układy sterowania i monitoringu, urządzenia do pomiarów drgań

Realizujemy zlecenia, które umożliwiają skuteczne zarządzanie przepompowniami. Przygotowujemy układy sterowania i monitoringu, a także dysponujemy urządzeniami do pomiarów drgań. Wszystko to ułatwia nadzór pracy systemy w górnictwie oraz przy eksploatacji maszyn. Chętnie wykonujemy indywidualne projekty.

A-STER s.c. Zakład Elektroniki i Automatyki Przemysłowej
Ul. Blokowa 3 ,
31-752 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 126 80 13 30
Podgląd a-ster.pl
zbiorniki stalowe

W naszym asortymencie znajdziecie liczne sposoby na skuteczne i bezpieczne przechowywanie czy magazynowanie wybranych potrzebnych Wam substancji oraz materiałów. Znajdziecie u nas między innymi niezwykle szczelne i wytrzymałe zbiorniki stalowe, jakie oferowane są przez nas w niezwykle atrakcyjnych cenach.

BEPIS
Ul. Legionów 81 ,
43-300 M. Bielsko Biała ,
śląskie
Numer telefonu 334 88 00 20
Podgląd bepis.pl
Folia termokurczliwa

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest oferowanie wysokiej jakości materiałów opakowaniowych, przede wszystkim folii. W asortymencie naszej firmy znajduje się m.in. folia termokurczliwa PVC i stretch, a także maszyny pakujące. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty na naszej stronie internetowej.

Novigo Films Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Ul. Budowlana 4 ,
88-100 M. Inowrocław ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 513 10 70 76
Podgląd novigofilms.com
Sprężarka śrubowa

Główne zastosowanie odnajduje w przemyśle (np. elektronicznym, morskim, metalurgicznym), gdzie służy do zwiększania ciśnienia powietrza. Sprężarka śrubowa posiada dwa wirniki, które odpowiedzialne są za jej poprawną pracę. Dodatkowo kompresor można wyposażyć w panel kontrolny, który ułatwia konfigurację urządzenia.

Technika Warsztatowa Techwa Sp. z o.o.
Ul. Jana Pawła II 154 ,
31-982 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 124 13 10 03
Podgląd www.techwa24.pl
Doradztwo techniczne Gdańsk

Jeżeli szukają Państwo fachowców od obróbki materiałów, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Zajmujemy się między innymi doradztwem technicznym. Nasza kadra wysoce wykwalifikowanych inżynierów zapewni Państwu odpowiednie wsparcie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych licznych usług w Gdańsku i nie tylko.

KAPEO Laser Sp. z o.o.
Ul. Magnacka 4 ,
80-180 M. Kowale ,
pomorskie
Numer telefonu 586 85 41 81
Podgląd kapeolaser.pl
Koła zębate

Zajmujemy się regeneracją elementów metalowych służących do prawidłowej pracy różnych urządzeń. Koła zębate często wykonywane są według specjalnego zamówienia (o odpowiednim rozmiarze i do konkretnej konstrukcji), dlatego aby pozbyć się problemu szukania nowego wyrobu, nasi klienci mogą skorzystać z oferty odnawiania tych elementów.

Zakład Produkcyjno-Usługowy ANMAR
Ul. Łanowa 9 ,
44-141 M. Gliwice ,
śląskie
Numer telefonu 322 32 96 22
Podgląd anmar-gliwice.com.pl
Akcesoria Instalacyjne sklep

W naszym sklepie znajdziesz m.in. armaturę niezbędną do systemów grzewczych, wodnych czy gazowych. Akcesoria instalacyjne to grzejniki (płytowe, łazienkowe), elementy systemów PEX i PPR, armatura grzejnikowa oraz kotły CO (zasypowe, z podajnikiem lub na pellet). Sprzedajemy również części ogrodzenia - furtki, bramy oraz przęsła.

oszczedneinstalacje.pl
Ul. Topolowa 43 ,
62-050 M. Mosina ,
wielkopolskie
Numer telefonu 798 76 87 68
Podgląd oszczedneinstalacje.pl
Digital signage

Nasza firma zajmuje się produkcją innowacyjnych reklam, które zaczynają wypierać tradycyjną formę reklamy. Digital signage opiera się na przekazywaniu treści na ekranach cyfrowych. Tego typu panele umieszczane są często we wnętrzach galerii handlowych, klubach czy hotelach, ale także na ulicach miast i w pojazdach.

SOLIX Sp. z o.o. Sp.k.
Ul. 1 Maja 13 ,
27-200 M. Starachowice ,
świętokrzyskie
Numer telefonu 600 94 44 88
Podgląd solix.pl
Relokacje urządzeń przemysłowych

Do zadań naszej zajmującej się budową urządzeń i linii produkcyjnych firmy należy także relokacja urządzeń przemysłowych. Po określeniu potrzeb klienta i ustaleniu harmonogramu, przeprowadzamy transport urządzeń, rozładunek i demontaż. Zajmujemy się także przenoszeniem zakładów na inne lokalizacje - usługi wykonujemy zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.

Production Support and Machines Service Sp. z o.o.
Ul. Kopalniana 9 ,
59-100 M. Polkowice ,
dolnośląskie
Numer telefonu 767 24 09 93
Podgląd psams.pl
Hartowanie Indukcyjne

Nadawanie przedmiotom większej twardości i wytrzymałości jest możliwe dzięki specjalistycznym metodom obróbki. Jedną z takowych jest hartowanie indukcyjne, któremu poddaje się bardzo zróżnicowane elementy - zębatki, koła, wrzeciona czy wały. Remsod zapewnia kompleksową obsługę w tej dziedzinie i terminowe realizowanie zleceń.

Remsod Sp. z o.o.
Ul. Fabryczna 4 ,
88-101 M. Inowrocław ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 523 54 18 18
Podgląd remsod.pl
Dyski dedykowane

Jeśli twojej działalności przemysłowej towarzyszą niesprzyjające warunki, skrajnie wysokie lub niskie temperatury, częste wstrząsy lub wibracje, a Ty potrzebujesz mieć dostęp do danych przez cały tydzień i o każdej porze dnia czy nocy. Oferujemy Ci twarde dyski dedykowane do pracy właśnie w takich warunkach.

Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Ul. Niemcewicza 76 ,
05-075 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 227 73 79 37
Podgląd rugged.com.pl
Myjka biologiczna

Nasi klienci potrzebują niezwykle dokładnego czyszczenia elementów przemysłowych, dlatego sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak, często przez nas wykorzystywana, myjka biologiczna. Charakteryzuje się ona przede wszystkim unikalnym procesem czyszczenia, który zachodzi na bazie mikroorganizmów i stałą, wysoką jakością pracy.

Eko Clean Chemia Sp. z o.o.
Ul. Parkowa 23 A ,
86-300 M. Grudziądz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 564 62 45 33
Podgląd www.eko-clean.com.pl
Taśmy poliestrowe

Bardzo ważnym elementem Twojej linii produkcyjnej jest maszyna wiążąca, która dba o to, by Twoje produkty były bezpiecznie zapakowane. Aby maszyna mogła wydajnie pracować, potrzebne Ci będą odpowiednie taśmy poliestrowe, które odgrywają w procesie bardzo ważną rolę, gdyż są elementem trzymającym Twoje paczki w całości.

Mosca Direct Poland Sp. z o.o.
Ul. Płowiecka 105/107 ,
04-501 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 228 70 00 33
Podgląd www.mosca.com
przepływomierz Coriolisa

Działamy w głównie przemyśle petrochemicznym, rafineryjnym czy energetycznym. W naszej ofercie znajduje się profesjonalny przepływomierz Coriolisa, który jest trwałym i atrakcyjnym cenowo przetwornikiem masowym. Zbudowany jest z wykorzystaniem specjalnego czujnika o małym wygięciu i posiada wysokie parametry takie jak: powtarzalność czy dokładność.

MERCON Sp. z o.o.
Ul. Toruńska 222 ,
87-805 M. Włocławek ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 544 20 13 96
Podgląd www.mercon.pl
Podkładki

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości elementów złącznych, narzędzi bądź elektronarzędzi, a także różnego rodzaju artykułów metalowych i budowlanych, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy między innymi solidne podkładki nierdzewne, które bez problemu można dostosować do różnego rodzaju śrub oraz konstrukcji.

PHPU VERMET
Ul. Wałowa 26 ,
39-310 M. Radomyśl Wielki ,
podkarpackie
Numer telefonu 146 81 01 91
Podgląd www.vermet.com.pl
stanowiska montażowe

Nasza oferta na stanowiska montażowe jest niezwykle atrakcyjna. Nasze wysokie kompetencje i zaangażowanie włożone w pracę pozwalają na to, by zapewnić klientom rozwiązania na najwyższym poziomie. Wybierz nasze produkty z automatyki i przekonaj się, że będą Ci one służyć przez długi czas. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej propozycji.

Gemikol
Ul. Leśniówka 23 ,
25-146 M. Kielce ,
Świętokrzyskie
Numer telefonu 413 48 91 21
Podgląd www.gemikol.pl
producent pojemników

Interesują cię skrzynki warsztatowe, magazynowe, skrzynki wędkarskie lub pojemniki magazynowe? Zajrzyj do nas - producenta pojemników. Odwiedź stronę https://www.q-box.pl/ jeśli interesują Ciebie konkretne skrzynki narzędziowe i znajdź ich model dla siebie. Zapraszamy do nas Q-box i kontaktu z naszą firmą!

Q-BOX Sebastian Filip
Ul. Wyszyńskiego 33 ,
94-047 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 505 38 56 38
Podgląd www.q-box.pl
Kserokopiarki używane

Rozwiązaniem są kserokopiarki używane, zapewniające wysoką jakość za niższą cenę. Wiele sklepów ze sprzętem biurowym oferuje kopiarki używane, często renomowanych firm. Kserokopiarki często są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak możliwość zszywania kartek. W biurze może być szczególnie przydatne urządzenie wielofunkcyjne.

Ksero Partner
Ul. Fabianowska 165 ,
62-052 M. Komorniki ,
wielkopolskie
Numer telefonu 618 28 01 18
Podgląd ksero-partner.com.pl
Własny sklep internetowy

Sprzedaż przez sieć stała się już dziś właściwie standardem i warto wykorzystać te możliwości do znacznego powiększenia swoich zysków ze standardowej działalności. Tworzenie sklepów internetowych, jakim zajmujemy się w cStore to usługa przeznaczona właśnie dla osób, które chciałyby w ten sposób wejść w cyfrowy świat. Załóż swój własny sklep internetowy!

CStore Sp. z o.o.
Ul. Domaniewska 47/10 ,
02-672 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 225 99 44 99
Podgląd www.cstore.pl
Zestaw kluczy King Tony

W profesjonalnym, dobrze wyposażonym warsztacie czy to samochodowym, czy przydomowym, nie może zabraknąć podstawowych narzędzi. Najlepiej od razu zdecydować się na rozwiązania wytrzymałe i antykorozyjne: na przykład na zestaw kluczy King Tony. W ofercie znajdą Państwo zarówno typ T, jak i modele nasadowe, oczkowe czy z grzechotką. Wszystkie wykonane ze stali.

tools4pro.pl
Ul. Podgórna 31 ,
62-060 M. Dębno ,
wielkopolskie
Numer telefonu 601 97 02 68
Podgląd www.tools4pro.pl
Antena UHF

Posiadamy doświadczenie w sprzedaży sprzętu radiokomunikacyjnego. Oferowana przez naszą firmę antena UHF obsługuje przede wszystkim częstotliwości 144-146 MHz, 430-430 MHz oraz 50 i 1200 MHZ w zależności od wysokości wybranego przekaźnika. Polecamy urządzenia nadawczo-odbiorcze japońskiej firmy DIAMOND Antenna, które przeznaczone są do montowania na masztach.

Centrum Radiokomunikacji inRADIO.pl
Ul. Puszkina 80 ,
92-516 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 426 49 28 28
Podgląd www.inradio.pl
Obróbka skrawaniem Wrocław

Sukces naszego przedsiębiorstwa nie byłby możliwy bez zastosowania nowoczesnego parku maszyn, w którym odbywa się niezwykle precyzyjna obróbka skrawaniem. Firma Somet z Wrocławia to grupa specjalistów dla których frezowanie, toczenie oraz spawanie nie ma żadnych tajemnic. Pracujemy zarówno w sposób konwencjonalny, jak również przy użyciu technik komputerowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze wszystkimi możliwościami, jakie daje nasze przedsiębiorstwo.

Somet Zakład Mechaniczny
Ul. Kwiatowa 33 ,
55-330 M. Źródła ,
dolnośląskie
Numer telefonu 713 54 04 45
Podgląd somet-met.pl
Płyty gumowe SBR

Proponujemy naszym klientom wyroby przemysłowe, które przede wszystkim są wykorzystywane do wytwarzania uszczelek. Produkowane przez naszą firmę płyty gumowe SBR są przeznaczone do stosowania w szerokim zakresie temperatur, do -30 do 70 stopni Celjusza. Ich wadą jest brak odporności na promieniowanie słoneczne.

Inbras Sarbinowscy SP.J.
Ul. Transportowca 13 ,
88-100 M. Inowrocław ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 525 24 00 41
Podgląd www.inbras.com.pl
Firma IT Poznań

Zajmujemy się konfiguracją komputerów czy oprogramowań finansowo-księgowych, z których korzystają przedsiębiorcy. Nasza firma IT z Poznania wyróżnia się na rynku możliwością przetestowania proponowanych rozwiązań przed ich zakupem, przeprowadzamy także audyty, które sprawdzą, czy zastosowane wcześniej technologie są dopasowane do rzeczywistych potrzeb.

Partnerhosted Sp. z o.o.
Ul. Szelągowska 49 ,
61-626 M. Poznań ,
wielkopolskie
Numer telefonu 604 48 13 27
Podgląd partnerhosted.pl
Skup tonerów

Już dziś skorzystaj z usług jednej z najlepszych firm, oferującej atrakcyjne stawki cenowe skupów tonerów w Warszawie. Sprzedaj pełne produkty takich marek jak Ricoh, Panasonic, Brother czy też OKI i ciesz się gotówką otrzymaną do ręki lub też przelewem na wskazane konto. Jedyne, co musisz zrobić, to zajrzeć na ich stronę internetową i wypełnić zamieszczony tam formularz zgłoszeniowy.

SprzedajToner.pl
Ul. Chrościckiego 93/105 ,
02-414 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 602 59 48 98
Podgląd www.sprzedajtoner.pl
Drukarki fiskalne Wrocław

To właśnie w naszym asortymencie udostępniona jest najlepsza drukarka fiskalna. Proponujemy szeroką gamę rozwiązań dla każdego przedstawiciela świata handlu i przemysłu. Nasze urządzenia są niezawodne oraz sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach! Drukarka fiskalna to również atrakcyjna cena, stworzona specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do współpracy.

Posnet Polska S.A.
Ul. Municypalna 33 ,
02-281 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 228 68 68 88
Podgląd www.posnet.com.pl
2015 - www.mgosirdt.pl