sklep zdrowa żywność

Zadbaj o siebie! Spirulina to suplement diety, który dostarczy Ci niezbędną dawkę witamin i mikroelementów, czyli składników, dzięki którym będziesz czuć się doskonale. Możesz u nas nabyć również inne cudowne preparaty, np. Chlorella. Pomoże ona oczyścić organizm z różnorodnych toksyn. Odwiedź naszą oficjalną stronę internetową i dowiedz się więcej!

Biocomplete
Ul. Strzelców 50 ,
81-586 M. Gdynia ,
pomorskie
Numer telefonu 587 40 53 43
Podgląd www.biocomplete.pl
Sklep z odżywkami

Odżywki węglowodanowe czy też preparaty odchudzające znajdujące się w naszej ofercie to preparaty niesamowicie skuteczne, które jednak muszą być wsparte odpowiednim treningiem i prawidłowym przestrzeganiem diety. Kiedy te wszystkie elementy ze sobą zagrają, możliwe będzie uzyskanie niesamowitych efektów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

MADOX professional supplement
Ul. Topolowa 15 B ,
05-119 M. Łajski ,
mazowieckie
Numer telefonu 609 80 67 04
Podgląd apteczka-sportowa.pl
Sok z młodego jęczmienia

Sprzedajemy wyłącznie produkty, których pochodzenia jesteśmy pewni. W asortymencie "Zdrowy Sklep" znajdziecie ekologiczną żywność i naturalne suplementy diety. Dostępna jest u nas między innymi sok z młodego jęczmienia i chlorella w tabletkach. Jest to sprasowana alga, bogata w żelazo, cynk, kobalt i jod, która posiada również właściwości oczyszczające. Wspomaga usuwanie z organizmu substancji toksycznych.

Zdrowy Sklep
Ul. Dubois 4a lok. 12 ,
15-349 M. Białystok ,
podlaskie
Numer telefonu 502 97 58 09
Podgląd zdrowysklep24.pl
2015 - www.mgosirdt.pl