Tłumacz przysięgły Bydgoszcz

W zakres usług świadczonych przez biuro tłumaczeń Logos S.C. wchodzą również tłumaczenia przysięgłe. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę dotyczącą wykorzystywanych zwrotów, terminologii obejmującej prawo cywilne, karne, administracyjne czy handlowe. Wszystkie nasze usługi podlegają również szczegółowej korekcie. Tłumacz przysięgłe w naszej firmie przyjmuje w placówce w Bydgoszczy, do której serdecznie zapraszamy.

Centrum Języków Obcych Logos
Ul. Gdańska 10 ,
85-006 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 523 45 78 63
Podgląd centrumlogos.com
Leasing samochodów dostawczych

W wykonaniu naszej firmy leasing samochodowy to gwarancja profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdego klienta. W naszej ofercie udostępniamy leasing samochodów dostawczych i osobowych, pojazdy ciężarowe i ciągniki siodłowe, leasing pojazdów specjalistycznych i autobusów, maszyn u urządzeń i innych. Zapraszamy do kontaktu!

GO-leasing
Ul. Zabrska 14/18 ,
40-083 M. Katowice ,
śląskie
Numer telefonu 537 03 00 30
Podgląd www.extra-leasing.pl
Sporządzanie sprawozdań gus

Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu szeroko pojętej rachunkowości. Nasze łódzkie biuro księgowe pomaga w sporządzaniu sprawozdań do Głównego Urzędu Statystycznego. Pomagamy przedsiębiorstwom małym oraz średnim, bez względu na branżę w jakiej działają. Z nami Twoja firma wywiąże się z obowiązków!

Biuro Rachunkowe Elżbieta Mikołajczyk
Ul. Morgowa 4 ,
91-223 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 695 41 36 97
Podgląd www.biuroemikol.eu
Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy profesjonalne i dokładne przekłady artykułów naukowych. Nasze tłumaczenia specjalistyczne dotyczą głównie tekstów z zakresu nauk przyrodniczych (np. rolniczych czy ekonomicznych). Oferta skierowana jest głównie do naukowców, którzy niezbyt pewnie czują się pisząc artykuły w języku angielskim. Polecamy również naszą korektę tekstów pisanych w języku angielskim.

ProSciEditing
Ul. Krzywa 28 ,
38-307 M. Sękowa ,
małopolskie
Numer telefonu 000 00 00 00
Podgląd www.prosciediting.pl
Ubezpieczenia samochodów Olsztyn

Właściciele pojazdów zobowiązani są do opłaty składek OC. Jednak tego typu ubezpieczenia samochodów zabezpieczają tylko przed niektórymi wypadkami. Dlatego też równie ważna jest dobrowolna składka AC. Chroni ona nasze auto przed kradzieżą, pożarem, ale również przed uszkodzeniami powstałymi podczas postoju na parkingu.

EGIDA Finanse
Ul. Pieniężnego 18B/211 ,
10-006 M. Olsztyn ,
warmińsko-mazurskie
Numer telefonu 895 27 49 44
Podgląd egidafinanse.pl
Automatyczna identyfikacja towarów

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych systemów WMS i TMS z własnym oprogramowaniem. Zadaniem proponowanych przez nas rozwiązań jest m.in. automatyczna identyfikacja towarów. Stawiamy na innowacyjność, sprawność oraz dostęp do najlepszych technik informatycznych, które ułatwią rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Optidata Sp. z o.o.
Ul. Wadowicka 8a ,
30-415 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 122 99 60 00
Podgląd www.optidata.pl
Biuro rachunkowe Częstochowa

Sporządzamy oraz dostarczamy kompletną dokumentację finansową dla urzędów oraz sądów. BMD to biuro rachunkowe w Częstochowie, które świadczy zarazem usługi księgowe, jak i kadrowo-płacowe. Zajmujemy się między innymi bieżącą ewidencją operacji gospodarczych oraz sporządzaniem sprawozdań finansowych dla GUS i NBP.

BMD Biuro Rachunkowo-Prawne Sp. z o.o. Sp. k.
Ul. Jasnogórska 26/203 ,
42-202 M. Częstochowa ,
śląskie
Numer telefonu 508 03 27 18
Podgląd bmdbrp.pl
Odszkodowania powypadkowe UK

Nasza oferta powstała dla osób, które doznały obrażeń podczas pracy bądź w miejscu publicznych w Wielkiej Brytanii. Zajmujemy się się szczegółową weryfikacją sytuacji, wycenieniem potencjalnego odszkodowania oraz egzekwowania go. Wszystkie dokumenty są tłumaczone na język polski i angielski, aby były zrozumiałe dla każdej strony.

Polska Kancelaria Odszkodowań
Ul. 100A Market Street, Hyde ,
SK14 1ES M. Manchester ,
Numer telefonu 01 617 91 46 69
Podgląd polskakancelariaodszkodowan.co.uk
Oferty biznesowe

Jeżeli interesują Państwa różnorodne przetargi publiczne, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na naszym serwisie gromadzone są przetargi publiczne oraz prywatne oferty biznesowe z terenu całego kraju. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego łatwego w obsłudze serwisu internetowego.

DTK&W Zespół Ogłoszeniowy Sp. z o.o.
Ul. Mystkowska 19 ,
18-200 M. Wysokie Mazowieckie ,
podlaskie
Numer telefonu 864 73 52 00
Podgląd www.oferty-biznesowe.pl
2015 - www.mgosirdt.pl