Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy profesjonalne i dokładne przekłady artykułów naukowych. Nasze tłumaczenia specjalistyczne dotyczą głównie tekstów z zakresu nauk przyrodniczych (np. rolniczych czy ekonomicznych). Oferta skierowana jest głównie do naukowców, którzy niezbyt pewnie czują się pisząc artykuły w języku angielskim. Polecamy również naszą korektę tekstów pisanych w języku angielskim.

ProSciEditing
Ul. Krzywa 28 ,
38-307 M. Sękowa ,
małopolskie
Numer telefonu 000 00 00 00
Podgląd www.prosciediting.pl
Biuro rachunkowe Częstochowa

Sporządzamy oraz dostarczamy kompletną dokumentację finansową dla urzędów oraz sądów. BMD to biuro rachunkowe w Częstochowie, które świadczy zarazem usługi księgowe, jak i kadrowo-płacowe. Zajmujemy się między innymi bieżącą ewidencją operacji gospodarczych oraz sporządzaniem sprawozdań finansowych dla GUS i NBP.

BMD Biuro Rachunkowo-Prawne Sp. z o.o. Sp. k.
Ul. Jasnogórska 26/203 ,
42-202 M. Częstochowa ,
śląskie
Numer telefonu 508 03 27 18
Podgląd bmdbrp.pl
Oferty biznesowe

Jeżeli interesują Państwa różnorodne przetargi publiczne, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na naszym serwisie gromadzone są przetargi publiczne oraz prywatne oferty biznesowe z terenu całego kraju. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego łatwego w obsłudze serwisu internetowego.

DTK&W Zespół Ogłoszeniowy Sp. z o.o.
Ul. Adama Mickiewicza 37/58 ,
01-625 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 864 73 52 00
Podgląd www.oferty-biznesowe.pl
Zerowy PIT dla młodych

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku już od wielu lat, a naszą główną działalnością jest prowadzenie rachunkowości. Tak zwany zerowy PIT dla młodych pozwala osiągać wyższe wynagrodzenie osobom, które nie ukończyły 26. roku życia. Aby skorzystać z mniejszego opodatkowania należy złożyć odpowiednie oświadczenie, którego wzór jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Biuro Rachunkowe TAX CENTRUM FHU JAKUB JANIK
Ul. plac Tadeusza Kościuszki 4 ,
32-600 M. Oświęcim ,
małopolskie
Numer telefonu 535 91 27 01
Podgląd taxcentrum.pl
Porównywarka ubezpieczeń oc

Przedsiębiorstwo proponuje internetowe narzędzie, jakim jest porównywarka ubezpieczeń OC. Dzięki niej kierowcy chcący wykupić ochronę dla swojego samochodu nie muszą samodzielnie przeszukiwać wszystkich ofert. Narzędzie zbiera różne propozycje z sieci, zestawia je z innymi i pokazuje klientowi najbardziej opłacalną ofertę.

Ubea Sp. z o.o.
Ul. Powstańców Śląskich 52C/1 ,
53-333 M. Wrocław ,
dolnośląskie
Numer telefonu 717 22 80 00
Podgląd ubea.pl
Prywatny detektyw

Jeżeli przerastają Cię skomplikowane sprawy natury kryminalnej, dobrym rozwiązaniem może być prywatny detektyw. Prywatny detektyw Masłowski z Torunia to niezawodne biuro detektywistyczne, które pomoże rozwiązać nawet najtrudniejszy problem. Każdy zatrudniony u nas pracownik to profesjonalista w każdym calu, który kompleksowo zajmie się Twoimi problemami oraz pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie. Prywatni detektywi działają niezwykle skutecznie, gwarantując pełnię satysfakcji i zadowolenia.

Marek Masłowski - Biuro detektywistyczne
Ul. Skłodowskiej – Curie 73 ,
87-100 M. Toruń ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 513 67 41 74
Podgląd www.maslowski-detektyw.pl
Szkolenia dla przedsiębiorców

Jeśli poszukujesz drogi do osiągnięcia pełnego potencjału swojej działalności, nasze cykle wykładów są dla ciebie. Organizowane przez nas szkolenia dla przedsiębiorców to kompleksowa dawka wiedzy i praktycznych wskazówek odnośnie zarządzania firmą. Rozwiń skrzydła i zostań liderem na miarę swoich możliwości.

AM Creative Life
Ul. Wola Radziszowska 622 ,
32-053 M. Wola Radziszowska ,
małopolskie
Numer telefonu 886 04 68 49
Podgląd amcreativelife.pl
outsourcing kadrowo płacowy

Wielu przedsiębiorców spędza znaczne ilości czasu na formalnościach personalnych i finansowych. Nasza firma oferuje kompleksową pomoc w tym zakresie, aby nasi klienci mogli skupić się na rozwoju firmy. Wybierz profesjonalny outsourcing kadrowo-płacowy i oszczędź czas i energię powierzając to fachowcom.

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy-Audyt Sp. z o.o.
Ul. Kaleńska 8 ,
04-367 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 225 17 30 70
Podgląd isp-audyt.pl
Długopis żelowy

Kupujesz dziecku wyprawkę do szkoły? Pamiętaj, żeby w piórnik znalazł się również długopis żelowy. W porównaniu do tradycyjnych odpowiedników stawia on znacznie mniej oporu podczas stawiania liter, a dzięki odejściu od tradycyjnego tuszu możliwe jest produkowanie wkładów we wszystkich możliwych kolorach. Dostępne modele oferują także różną grubość stawianej linii, a przezroczysta budowa pozwala szybko skontrolować poziom tuszu.

4office
Ul. Sikorskiego 47 ,
05-091 M. Ząbki, Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 227 61 17 50
Podgląd www.4office.com.pl
2015 - www.mgosirdt.pl