outsourcing kadrowo płacowy

Wielu przedsiębiorców spędza znaczne ilości czasu na formalnościach personalnych i finansowych. Nasza firma oferuje kompleksową pomoc w tym zakresie, aby nasi klienci mogli skupić się na rozwoju firmy. Wybierz profesjonalny outsourcing kadrowo-płacowy i oszczędź czas i energię powierzając to fachowcom.

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy-Audyt Sp. z o.o.
Ul. Kaleńska 8 ,
04-367 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 225 17 30 70
Podgląd isp-audyt.pl
kantor stargard

Poszukujesz miejsca, gdzie regularne transakcje międzynarodowe będziesz mógł wykonywać przez całą dobę? Kantor Dukato w Stargardzie zapewnia aktualne kursy walut: koron, euro, funtów, forintów, dolarów. Elastycznie podchodzimy do dużych zamówień, można też użyć naszego kalkulatora walut dostępnego online.

Kantory Wymiany Walut Dukato
Ul. Jagiellońska 1A ,
70-435 M. Szczecin ,
zachodniopomorskie
Numer telefonu 914 34 14 44
Podgląd dukato.szczecin.pl
Prawnik online

Zastanawiasz się na jakiej zasadzie działa współpraca z prawnikiem online? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a wyjaśnimy Tobie szczegółowe informacje na temat naszej oferty! Prawnik online to połączenie profesjonalizmu, rzetelności i chęci niesienia pomocy każdemu, kto jej potrzebuje! Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Kostyra
Ul. Puławska 14 ,
02-512 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 603 84 29 84
Podgląd lexvin.pl
Biuro wirtualne

Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę, dzięki której nie tylko uzyskacie dostęp do lokalu w atrakcyjnej dzielnicy, ale również zostaniecie odciążenie z obsługi korespondencji. Proponowane przez nas biuro wirtualne znajduje się w centrach takich miast jak Warszawa. Dzięki naszej firmie będziecie mogli zarejestrować swoją działalność pod prestiżowym adresem, a tym samym - dodacie kolejny element zwiększający renomę przedsiębiorstwa. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

ProNumerica Office Sp. z o.o.
Ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B ,
02-797 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 226 43 00 60
Podgląd www.siedzibadlafirmy.pl
Szkolenia przeciwpożarowe

Nasza firma to jeden z najbardziej profesjonalnych i doświadczonych zespołów specjalistów zajmujących się takimi zadaniami, jak: profesjonalne szkolenia BHP, obsługa i usługi BHP, a także szkolenia przeciwpożarowe. Profesjonalna obsługa i szkolenia BHP to nasza domena. Obejmuje ona szkolenia, nadzór i doradztwo. Zapraszamy do współpracy.

Usługi BHP i PPOŻ DAN-MAR
Ul. Mireckiego 46 ,
96-300 M. Żyrardów ,
mazowieckie
Numer telefonu 790 88 75 87
Podgląd www.uslugibhp-ppoz.pl
sala konferencyjna Poznań

W zakresie naszych propozycji znajdziecie Państwo wygodne i przestronne sale konferencyjne, zapewniające komfort dla wszystkich przybyłych prelegentów oraz słuchaczy. Oferowane przez nas miejsca idealnie sprawdzają się do wygłaszania wykładów. Zaopatrzone zostały w niezbędny sprzęt. Nasz sale zlokalizowane są w centrum Poznania.

SALEOMEGA.pl - sale szkoleniowe i konferencyjne
Ul. Dąbrowskiego 79 A ,
60-529 M. Poznań ,
wielkopolskie
Numer telefonu 668 99 92 11
Podgląd saleomega.pl
Program motywacyjny

Proponujemy nowatorskie, oparte na grywalizacji rozwiązania dla podniesienia efektywności Twojego biznesu. Nasze dopasowane do indywidualnych potrzeb programy motywacyjnego dla pracowników zespołów sprzedażowych są na stałe wplecione w codziennie zadania uczestników. Zapewniają stałą inspirację i motywację wewnętrzną do realizacji założonych celów.

ONE2TRIBE Spółka Akcyjna
Ul. Piękna 49 ,
00-672 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu
Podgląd www.one2tribe.pl
Biuro rachunkowe w Bydgoszczy

Kompleksowy zakres usług księgowych oferuje nasze biuro rachunkowe w Bydgoszczy. Nasza oferta obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencjonowanych ksiąg przychodów i rozchodów, a także obsługa działu kadr, płac i ZUS. W naszym biurze rachunkowym pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy profesjonalnie zajmą się sprawami finansowymi Państwa firmy.

Biuro Rachunkowe BILL-1
Ul. Kosciuszki 27 ,
85-079 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 508 16 53 07
Podgląd www.ksiegowosc-bydgoszcz.com.pl
Windykacja spółek zagranicznych

Świadczymy usługi dla firm, które rozwijają swoją działalność poza krajem. Oferowana windykacja spółek zagranicznych obejmuje generowanie raportów finansowych, kontakt z Klientami oraz pomoc w przypadku zadłużenia lub bankructwa. Dzięki znajomości obcych kultur organizacyjnych, przeprowadzane przez nas procesy są znacznie skuteczniejsze.

Duni EFF Sp. z o.o.
Ul. Królowej Jadwigi 43 ,
61-872 M. Poznań ,
wielkopolskie
Numer telefonu 616 56 07 01
Podgląd www.effglobal.com
Doradca finansowy Bydgoszcz

Rzetelny i uczciwy doradca finansowy - jeżeli właśnie tego wymagasz od swojego partnera, my jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Jako specjaliści w tej branży możemy zaoferować Ci optymalne rozwiązania, które pozwolą Ci na osiągnięcie sukcesów. Zatrudnij naszego doradcę finansowego, a współpraca z nim bez wątpienia będzie przebiegać pomyślnie. Nasze biuro mieści się w Bydgoszczy.

Katarzyna Tykwińska Specjalistka finansowa
Ul. Królowej Jadwigi 18/120 ,
85-035 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 667 96 52 32
Podgląd www.specjalistkafinansowa.pl
tablice informacyjne

Podczas danego projektu współfinansowanego przez Unię Europejską, na terenie kampanii stawiane są tablice informacyjne. Pełnią one oczywiście funkcję informacyjną dotyczącą przeprowadzanego projektu. Nasza firma specjalizuje się w wyrobie takich plansz. Tablice informacyjne oferowane przez naszą firmę są odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

Tompios.pl
Ul. Matejki 34 ,
42-200 M. Częstochowa ,
śląskie
Numer telefonu 343 00 00 15
Podgląd tompios.net
domowe porady finansowe

Inflacja daje się każdemu we znaki. W związku z tym coraz więcej osób szuka informacji, o sposobach oszczędzania. Moja strona finanse po domowemu jest dla każdego, kto lubi czytać o ekonomii i chce po prostu poznać sposoby na podreperowanie swojego budżetu w oparciu o sprawdzone metody oszczędzania pieniędzy.

Finanse po domowemu Piotr Zdanowicz
Ul. Sokołowska 9 ,
01-142 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 693 18 18 63
Podgląd finansepodomowemu.pl
Zwrot podatku z Niemiec

Jeżeli chcesz otrzymać zwrot podatku z Niemiec i szukasz pomocy w tym zakresie, zgłoś się do nas, a nasi pracownicy zadbają o to, byś otrzymał to, czego oczekujesz. Działamy profesjonalnie i niezawodnie, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dzięki nam zwrot podatku z Niemiec stanie się możliwy.

Przedsiębiorstwo Usług Biurowych Eurocash
Ul. Św. Floriana 3/3a ,
85-030 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 523 74 10 24
Podgląd eurocash-kindergeld.pl
Tłumaczenia techniczne Szczecin

Branża tłumaczeń ulega ostatnio postępującej specjalizacji, ponieważ coraz częściej konieczne jest tłumaczenie tekstów wymagających odpowiedniej wiedzy pozwalającej na ich prawidłową interpretację. W naszym biurze możecie Państwo wybrać tłumaczenia techniczne, medyczne czy literackie. Każdym takim zleceniem zajmuje się odpowiedni specjalista, dzięki czemu zapewnić możemy, że nasze tłumaczenia techniczne czy inne to najwyższa jakość.

LinguaMania
Ul. B. Śmiałego 11/U1 ,
70-351 M. Szczecin ,
zachodniopomorskie
Numer telefonu 731 80 38 21
Podgląd linguamania.pl
Konfekcjonowanie Warszawa

Firma Unobrand specjalizuje się w świadczeniu różnorodnych usług poligraficznych oraz reklamowych. Wykonujemy między innymi konfekcjonowanie różnego rodzaju produktów - dodawanie próbek, tworzenie pakietów promocyjnych, przepakowywanie, foliowanie, naklejanie naklejek informujących o promocjach itp. Zapewniamy terminowość, rzetelność oraz konkurencyjne ceny.

Unobrand Sp. J.
Ul. Logistyczna 3 ,
05-230 M. Kobyłka ,
mazowieckie
Numer telefonu 228 49 86 93
Podgląd www.unobrand.pl
Stałe doradztwo podatkowe

Ze względu na to, że w Polsce bardzo często wprowadzane są nowe prawa, wiele osób nie czuje się pewnie. Szczególnie ten temat dotyka przedsiębiorców, dla których ważne jest stałe doradztwo podatkowe. U nas w firmie je oferujemy. Porządkujemy wiedzę, ciągle aktualizujemy swoje informacje oraz informujemy o nowych zmianach.

Martini i Wspólnicy Sp. z o.o.
Ul. Al. Jana Pawła II 27 ,
00-867 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 608 11 57 28
Podgląd martinitax.pl
2015 - www.mgosirdt.pl