Biuro rachunkowe Częstochowa

Sporządzamy oraz dostarczamy kompletną dokumentację finansową dla urzędów oraz sądów. BMD to biuro rachunkowe w Częstochowie, które świadczy zarazem usługi księgowe, jak i kadrowo-płacowe. Zajmujemy się między innymi bieżącą ewidencją operacji gospodarczych oraz sporządzaniem sprawozdań finansowych dla GUS i NBP.

BMD Biuro Rachunkowo-Prawne Sp. z o.o. Sp. k.
Ul. Jasnogórska 26/203 ,
42-202 M. Częstochowa ,
śląskie
Numer telefonu 508 03 27 18
Podgląd bmdbrp.pl
Zerowy PIT dla młodych

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku już od wielu lat, a naszą główną działalnością jest prowadzenie rachunkowości. Tak zwany zerowy PIT dla młodych pozwala osiągać wyższe wynagrodzenie osobom, które nie ukończyły 26. roku życia. Aby skorzystać z mniejszego opodatkowania należy złożyć odpowiednie oświadczenie, którego wzór jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Biuro Rachunkowe TAX CENTRUM FHU JAKUB JANIK
Ul. plac Tadeusza Kościuszki 4 ,
32-600 M. Oświęcim ,
małopolskie
Numer telefonu 535 91 27 01
Podgląd taxcentrum.pl
Porównywarka ubezpieczeń oc

Przedsiębiorstwo proponuje internetowe narzędzie, jakim jest porównywarka ubezpieczeń OC. Dzięki niej kierowcy chcący wykupić ochronę dla swojego samochodu nie muszą samodzielnie przeszukiwać wszystkich ofert. Narzędzie zbiera różne propozycje z sieci, zestawia je z innymi i pokazuje klientowi najbardziej opłacalną ofertę.

Ubea Sp. z o.o.
Ul. Powstańców Śląskich 52C/1 ,
53-333 M. Wrocław ,
dolnośląskie
Numer telefonu 717 22 80 00
Podgląd ubea.pl
Prywatny detektyw

Jeżeli przerastają Cię skomplikowane sprawy natury kryminalnej, dobrym rozwiązaniem może być prywatny detektyw. Prywatny detektyw Masłowski z Torunia to niezawodne biuro detektywistyczne, które pomoże rozwiązać nawet najtrudniejszy problem. Każdy zatrudniony u nas pracownik to profesjonalista w każdym calu, który kompleksowo zajmie się Twoimi problemami oraz pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie. Prywatni detektywi działają niezwykle skutecznie, gwarantując pełnię satysfakcji i zadowolenia.

Marek Masłowski - Biuro detektywistyczne
Ul. Skłodowskiej – Curie 73 ,
87-100 M. Toruń ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 513 67 41 74
Podgląd www.maslowski-detektyw.pl
Szkolenia dla przedsiębiorców

Jeśli poszukujesz drogi do osiągnięcia pełnego potencjału swojej działalności, nasze cykle wykładów są dla ciebie. Organizowane przez nas szkolenia dla przedsiębiorców to kompleksowa dawka wiedzy i praktycznych wskazówek odnośnie zarządzania firmą. Rozwiń skrzydła i zostań liderem na miarę swoich możliwości.

AM Creative Life
Ul. Wola Radziszowska 622 ,
32-053 M. Wola Radziszowska ,
małopolskie
Numer telefonu 886 04 68 49
Podgląd amcreativelife.pl
outsourcing kadrowo płacowy

Wielu przedsiębiorców spędza znaczne ilości czasu na formalnościach personalnych i finansowych. Nasza firma oferuje kompleksową pomoc w tym zakresie, aby nasi klienci mogli skupić się na rozwoju firmy. Wybierz profesjonalny outsourcing kadrowo-płacowy i oszczędź czas i energię powierzając to fachowcom.

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy-Audyt Sp. z o.o.
Ul. Kaleńska 8 ,
04-367 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 225 17 30 70
Podgląd isp-audyt.pl
Długopis żelowy

Kupujesz dziecku wyprawkę do szkoły? Pamiętaj, żeby w piórnik znalazł się również długopis żelowy. W porównaniu do tradycyjnych odpowiedników stawia on znacznie mniej oporu podczas stawiania liter, a dzięki odejściu od tradycyjnego tuszu możliwe jest produkowanie wkładów we wszystkich możliwych kolorach. Dostępne modele oferują także różną grubość stawianej linii, a przezroczysta budowa pozwala szybko skontrolować poziom tuszu.

4office
Ul. Sikorskiego 47 ,
05-091 M. Ząbki, Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 227 61 17 50
Podgląd www.4office.com.pl
ranking kredytów hipotecznych

Firma zajmuje się porównywaniem pomocy finansowej z różnych spółek. Na stronie internetowej dostępny jest ranking kredytów hipotecznych, który pozwala użytkownikom na zapoznanie się z ofertami wielu instytucji. Proponowane rozwiązanie daje możliwość oszacowania rat oraz dobrania rozwiązania do potrzeb Klienta.

kantor stargard

Poszukujesz miejsca, gdzie regularne transakcje międzynarodowe będziesz mógł wykonywać przez całą dobę? Kantor Dukato w Stargardzie zapewnia aktualne kursy walut: koron, euro, funtów, forintów, dolarów. Elastycznie podchodzimy do dużych zamówień, można też użyć naszego kalkulatora walut dostępnego online.

Kantory Wymiany Walut Dukato
Ul. Jagiellońska 1A ,
70-435 M. Szczecin ,
zachodniopomorskie
Numer telefonu 914 34 14 44
Podgląd dukato.szczecin.pl
Organizacja eventów Poznań

Propozycją, którą kieruje do Państwa Relago jest organizacja eventów. Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby każda impreza integracyjna i wydarzenie firmowe odbyły się na najwyższym poziomie. Gwarantujemy udaną zabawę i przystępne ceny usług. Zapraszamy!

RELAGO sp. z o.o. sp. k.
Ul. Krzywińska 7 ,
60-114 M. Poznań ,
wielkopolskie
Numer telefonu 618 32 55 00
Podgląd relago.pl
Stoiska targowe Kraków

Korzystając z wieloletnich doświadczeń oraz sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych, nasza krakowska firma przygotowała różnorodne stoiska targowe. Ich podstawową zaletą jest ogromna stabilność, przy możliwości wykorzystania światła, czy też innych elementów efektywnie reklamujących markę firmy. Zapraszamy!

Yellow Monster Spółka z o. o.
Ul. Szlachecka 92 ,
32-080 M. Brzezie ,
małopolskie
Numer telefonu 732 60 50 20
Podgląd monstergroup.pl
2015 - www.mgosirdt.pl