Fotografia dronem

Cenisz sobie niebanalne pamiątki z różnego rodzaju imprez czy uroczystości? Jeśli tak, to z pewnością przypadnie Ci do gustu fotografia dronem! Dzięki temu będziesz mógł zyskać niezwykłą pamiątkę w postaci profesjonalnych zdjęć czy filmu z lotu ptaka! W zależności od potrzeb, realizujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Foto Studio Wrzosy
Ul. Migdałowa 22 ,
87-100 M. Toruń ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 733 73 37 77
Podgląd foto-wrzosy.pl
Karykatura

Pomysłowy upominek powinien utkwić w pamięci osoby obdarowywanej. Strzałem w dziesiątkę może się okazać zabawna karykatura, która wykonywana jest na indywidualne zamówienie, na podstawie zdjęcia. Taki sposób przedstawienia postaci wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji, a co najważniejsze - stanowi udany prezent.

Form Space Dariusz Kuciel
Ul. Pękowicka 61 ,
32-087 M. Zielonki ,
małopolskie
Numer telefonu 693 62 30 34
Podgląd katarzynakuciel.com
Impro Warszawa

Szukasz niezastąpionych wrażeń i dynamizmu na deskach teatralnych? Nasze impro w Warszawie to odbywany w duecie spektakl, podczas którego dajemy się ponieść fantazji. Wykorzystujemy techniki strumienia świadomości oraz wolnych skojarzeń. Dzięki temu nasze sztuki są zabawnymi, niekiedy absurdalnymi scenami z codziennego życia.

Smakosz Węgrzynka
Ul. Chłodna 25 ,
00-867 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 221 00 42 10
Podgląd smakoszwegrzynka.pl
tapety dziecięce

Celem naszej działalności jest tworzenie bogatej oferty elementów wykończeniowych, wśród której każdy z naszych Klientów znajdzie odpowiadające jego indywidualnym gustom elementy wykończeniowe. PlejadaTapet ma w swoim asortymencie m. in. tapety dziecięce, które dostępne są w wielu wzorach, motywach i kolorach.

Werniks S.C.
Ul. Męczenników Oświęcimia 32 ,
41-922 M. Radzionków ,
śląskie
Numer telefonu 322 86 68 81
Podgląd plejadatapet.pl
2015 - www.mgosirdt.pl