sesja ciążowa plener

Chciałabyś uwiecznić na dłużej jeden z najpiękniejszych etapów w całym twoim dotychczasowym życiu? Stworzyć pamiątkę, która zostanie ci na całe życie? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę katowickiej firmy Arte Fotografia, gdzie będziesz mogła w atrakcyjnej cenie stworzyć serię zdjęć ciążowych.

Arte Barbara Oleksa
Ul. Miła 8 ,
41-500 M. Chorzów ,
śląskie
Numer telefonu 604 45 92 64
Podgląd barbaraoleksa.pl
Pierwszy taniec Kraków

Organizacja niezapomnianego wesela to nie lada wyzwanie. Jeśli chcecie, żeby to właśnie wasze przyjęcie goście zapamiętali na długo, zadbajcie o starannie przygotowany pierwszy taniec. Nasza szkoła w Krakowie przygotuje dla Was oryginalny układ oparty na podstawach walca angielskiego oraz wiedeńskiego.

​Szkoła Tańca Bohema Dance Center
Ul. Daniela Chodowieckiego 7 ,
33-332 M. Kraków ,
małopolskie
Numer telefonu 662 32 47 66
Podgląd www.bohemadancecenter.pl
Fotografia dronem

Cenisz sobie niebanalne pamiątki z różnego rodzaju imprez czy uroczystości? Jeśli tak, to z pewnością przypadnie Ci do gustu fotografia dronem! Dzięki temu będziesz mógł zyskać niezwykłą pamiątkę w postaci profesjonalnych zdjęć czy filmu z lotu ptaka! W zależności od potrzeb, realizujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Studio Foto Wrzosy
Ul. Migdałowa 22 ,
87-100 M. Toruń ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 733 73 37 77
Podgląd foto-wrzosy.pl
Malowanie ścian

Spraw, aby każde pomieszczenie w Twoim domu sprawiało niesamowite wrażenie, które zachwyci każdego mieszkańca oraz gościa. Oferujemy malowanie ścian wykorzystując zróżnicowane techniki - w tym z użyciem UV, murali czy tynków dekoracyjnych. Nasze usługi polecamy również do renowacji pokojów dziecięcych.

Sztukwizja
Ul. Słowackiego 3/9 ,
38-200 M. Jasło ,
małopolskie
Numer telefonu 604 22 34 52
Podgląd sztukwizja.pl
2015 - www.mgosirdt.pl