SPA nad morzem promocje

Chcieliby Państwo spędzić luksusowe wakacje w hotelu z salonem SPA, nad morzem? Promocje jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie z pewnością zachęcą Państwa do skorzystania z naszej oferty. Atrakcyjne pakiety SPA pozwolą się Państwu się zrelaksować i zadbać o swoją urodę. Dodatkowo mogą u nas Państwo zjeść pyszne posiłki - posiadamy aż pięć punktów gastronomicznych. W naszym hotelu znajdą Państwo również wspaniały basen! U nas spędzą Państwo najlepsze wakacje w swoim życiu. Zapraszamy!

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza
Ul. Bałtycka 16 ,
76 - 107 M. Jarosławiec ,
zachodniopomorskie
Numer telefonu 598 10 94 56
Podgląd www.krolplazaspa.pl
atrakcyjne miejsca Bieszczad

Myślisz, że w trakcie wakacji w górach będziesz się nudził? Nic bardziej mylnego - atrakcyjne miejsca Bieszczad są wręcz niemożliwe do policzenia, dlatego na pewno w trakcie całego pobytu będziesz miał wokół pełno rozrywek. Skorzystać z nich będziesz mógł w trakcie wycieczek szlakami turystycznymi lub jazdy na nartach.

Zespół Ekologicznych Gospodarstw Agroturystycznych
Ul. Dołżyca 1 ,
38-607 M. Cisna ,
podkarpackie
Numer telefonu 533 85 50 32
Podgląd bieszczadzkasadyba.pl
Centrum nauki Kopernik godziny otwarcia

Centrum Kopernika to jeden z ważniejszych punktów turystycznych na mapie Warszawy. Powstały w 2010 roku kompleks skupia wiele instytucji pod jednym dachem. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim rozprzestrzenianie idei komunikacji naukowej. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do zwiedzenia Centrum Nauki Kopernik. Godziny otwarcia są podane w naszym artykule. Zarezerwuj też miejsce na nocleg za pośrednictwem naszego portalu!

Apartment4you
Ul. Kolejowa 45/7 ,
01-210 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 510 41 24 44
Podgląd www.warsaw4you.com
Władysławowo apartament

Nasz nadmorski hotel przygotował ofertę złożoną z najwyższej jakości wnętrz. Zarówno pokoje, jak i apartamenty ulokowane we Władysławowie przyciągają turystów swoją niepowtarzalną atmosferą i niespotykanym klimatem. Zrelaksuj się i daj się porwać chwilom pełnego odprężenia bez żadnych niepotrzebnych zmartwień.

Elegante Apartments
Ul. Męczenników Wielkiej Wsi 27a ,
84-120 M. Władysławowo ,
pomorskie
Numer telefonu 609 23 88 49
Podgląd elegante.com.pl
Wycieczki z Bydgoszczy

Nasze biuro podróży organizuje różnego typu wyprawy. Przygotowujemy m.in. wycieczki z Bydgoszczy, np. dla dzieci, dla dorosłych, dla seniorów oraz dla rodzin lub szkół. Oferujemy zarówno wyprawy autokarowe, jak i samochodowe, na weekend lub dłuższy okres, np. 10 dni. Organizujemy wyjazdy do różnych europejskich krajów oraz do innych miast i miejscowości w Polsce.

Biuro Podróży Krystad
Ul. Marii Konopnickiej 44 ,
85-124 M. Bydgoszcz ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 523 73 78 67
Podgląd www.krystad.pl
2015 - www.mgosirdt.pl