Coniraya.com.pl : Jazda Konna Kraków

Jesteśmy otwarci na gości i chętnie widzimy u siebie całe rodziny wraz z dziećmi. Ośrodek jazdy konnej Coniraya zlokalizowany jest w pobliżu Krakowa. Prowadzimy kursy jeździeckie zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i początkujących. Do dyspozycji klientów są zwierzęta łagodne i bardzo cierpliwe, przyzwyczajone do ludzi.

Coniraya Ośrodek Jeździecki
Ul. Władysława Zakrzeńskiego 48 ,
32-091 M. Michałowice ,
małopolskie
Numer telefonu 602 52 16 04
Podgląd coniraya.com.pl
Wycieczki egzotyczne

Pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z najciekawszych ofert turystycznych. Nam udało się połączyć zwiedzanie i poznawanie regionu z beztroskim leniuchowaniem, które pozwoli zregenerować siły i odpocząć od codzienności. Nasze wycieczki egzotyczne to możliwość zobaczenia ciekawych miejsc w pełnej krasie. Ta wyjątkowa oferta da Państwu gwarancję fantastycznej pogody oraz możliwość zobaczenia przepięknych krajobrazów.

Cititravel
Ul. Słowiańska 38A/B ,
61-664 M. Poznań ,
wielkopolskie
Numer telefonu 224 87 55 55
Podgląd cititravel.pl
Wczasy w górach

Planujecie Państwo wczasy w górach i rozglądacie się za ośrodkiem, który okaże się dla Was atrakcyjną bazą noclegową? Zielona Róża to hotel w Wambierzycach, w którym zapewnimy Wam eleganckie i estetycznie urządzone pokoje, a także liczne udogodnienia jak choćby poranny catering czy ciągłą możliwość dostępu do Internetu. Tym samym, każdy wypad na wycieczkę po takim wypoczynku z pewnością będzie owocny i satysfakcjonujący.

Zielona Róża Anna Spiesz
Ul. Wiejska 15 ,
57-411 M. Wambierzyce ,
dolnośląskie
Numer telefonu 668 00 97 33
Podgląd www.zielonaroza.com.pl
Apartament Sopot

Wszystkich tych, którym wypoczynek kojarzy się z luksusem i nowoczesnością zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego hotelu. Dzięki standardom, które spełnia każdy nasz apartament Sopot stanie się miastem, kojarzącym się z idealnie spędzonym urlopem i miejscem, do którego będzie się chciało przyjechać na wakacje kolejny raz.

Hotel Bayjonn
Ul. Powstańców Warszawy 7 ,
81-718 M. Sopot ,
pomorskie
Numer telefonu 730 71 71 71
Podgląd www.bayjonnhotel.pl
Sudety Wałbrzyskie

Wyjazd w góry to coś, co powinien przeżyć każdy polak. Nasz hotel oferuje wypoczynek w pięknym miejscu, jakim są Sudety Wałbrzyskie. Zapewniamy całą masę pięknych widoków, które oferuje położony nieopodal park krajobrazowy. Na zapierające dech w piersiach widoki składa się skalny krajobraz i liczne kamieniołomy.

Pałac Jugowice Sp. z o.o.
Ul. Główna 4 ,
58-321 M. Jugowice ,
dolnośląskie
Numer telefonu 748 44 63 94
Podgląd www.palacjugowice.com
hotel Zakopane z basenem

Jeśli aktywny wypoczynek jest tym, co Ciebie kręci, powinieneś wybrać się na urlop do nas. W naszym przybytku czeka na Ciebie najwyższy standard obsługi oraz wiele ciekawych atrakcji. Nasz hotel z basenem, mieszczący się w Zakopanem, pomoże Ci zadbać o swoją urodę, zdrowie, a także o kondycję fizyczną.

Hotel Skalny
Ul. Pardałówka 3b ,
34-500 M. Zakopane ,
małopolskie
Numer telefonu 182 01 91 00
Podgląd www.skalny.com.pl
Spa nad morzem promocje

Chcieliby Państwo spędzić luksusowe wakacje w hotelu z salonem SPA, nad morzem? Promocje jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie z pewnością zachęcą Państwa do skorzystania z naszej oferty. Atrakcyjne pakiety SPA pozwolą się Państwu się zrelaksować i zadbać o swoją urodę. Dodatkowo mogą u nas Państwo zjeść pyszne posiłki - posiadamy aż pięć punktów gastronomicznych. W naszym hotelu znajdą Państwo również wspaniały basen! U nas spędzą Państwo najlepsze wakacje w swoim życiu. Zapraszamy!

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza
Ul. Bałtycka 16 ,
76 - 107 M. Jarosławiec ,
zachodniopomorskie
Numer telefonu 598 10 94 56
Podgląd www.krolplazaspa.pl
2015 - www.mgosirdt.pl