SPA nad morzem promocje

Chcieliby Państwo spędzić luksusowe wakacje w hotelu z salonem SPA, nad morzem? Promocje jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie z pewnością zachęcą Państwa do skorzystania z naszej oferty. Atrakcyjne pakiety SPA pozwolą się Państwu się zrelaksować i zadbać o swoją urodę. Dodatkowo mogą u nas Państwo zjeść pyszne posiłki - posiadamy aż pięć punktów gastronomicznych. W naszym hotelu znajdą Państwo również wspaniały basen! U nas spędzą Państwo najlepsze wakacje w swoim życiu. Zapraszamy!

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza
Ul. Bałtycka 16 ,
76 - 107 M. Jarosławiec ,
zachodniopomorskie
Numer telefonu 598 10 94 56
Podgląd www.krolplazaspa.pl
atrakcyjne miejsca Bieszczad

Myślisz, że w trakcie wakacji w górach będziesz się nudził? Nic bardziej mylnego - atrakcyjne miejsca Bieszczad są wręcz niemożliwe do policzenia, dlatego na pewno w trakcie całego pobytu będziesz miał wokół pełno rozrywek. Skorzystać z nich będziesz mógł w trakcie wycieczek szlakami turystycznymi lub jazdy na nartach.

Zespół Ekologicznych Gospodarstw Agroturystycznych
Ul. Dołżyca 1 ,
38-607 M. Cisna ,
podkarpackie
Numer telefonu 533 85 50 32
Podgląd bieszczadzkasadyba.pl
Wesele pod Warszawą

Chcesz zorganizować magiczne wesele pod Warszawą? Jeżeli tak, to doskonałym miejscem okaże się dla Ciebie Hotel Chopin! U nas możesz liczyć na przepiękną salę bankietową, smaczne menu przygotowane przez naszych Szefów Kuchni, a także zapewnić sobie profesjonalną obsługę w trakcie trwania uroczystości.

Pliszka Maryla Hotel Chopin
Ul. Traugutta 21 ,
96-500 M. Sochaczew ,
mazowieckie
Numer telefonu 468 62 59 99
Podgląd hotelchopin.pl
austria narty najbliżej polski

W związku z panującymi obostrzeniami w naszym kraju wyjazd w rodzime góry jest praktycznie niemożliwy ze względu na zamknięte stoki. Narty w Austrii to rozwiązanie najbliżej Polski, które z pewnością zadowoli nawet najbardziej zagorzałego amatora jazdy na śnieżnym puchu. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą regionów, do których proponujemy podróż.

Spotkania na stoku.pl
Ul. Gliwicka 228 ,
40-860 M. Katowice ,
śląskie
Numer telefonu 730 09 90 76
Podgląd spotkanianastoku.pl
2015 - www.mgosirdt.pl