Coniraya.com.pl : Jazda Konna Kraków

Jesteśmy otwarci na gości i chętnie widzimy u siebie całe rodziny wraz z dziećmi. Ośrodek jazdy konnej Coniraya zlokalizowany jest w pobliżu Krakowa. Prowadzimy kursy jeździeckie zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i początkujących. Do dyspozycji klientów są zwierzęta łagodne i bardzo cierpliwe, przyzwyczajone do ludzi.

Coniraya Ośrodek Jeździecki
Ul. Władysława Zakrzeńskiego 48 ,
32-091 M. Michałowice ,
małopolskie
Numer telefonu 602 52 16 04
Podgląd coniraya.com.pl
Wycieczki egzotyczne

Pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z najciekawszych ofert turystycznych. Nam udało się połączyć zwiedzanie i poznawanie regionu z beztroskim leniuchowaniem, które pozwoli zregenerować siły i odpocząć od codzienności. Nasze wycieczki egzotyczne to możliwość zobaczenia ciekawych miejsc w pełnej krasie. Ta wyjątkowa oferta da Państwu gwarancję fantastycznej pogody oraz możliwość zobaczenia przepięknych krajobrazów.

Cititravel
Ul. Słowiańska 38A/B ,
61-664 M. Poznań ,
wielkopolskie
Numer telefonu 224 87 55 55
Podgląd cititravel.pl
Wczasy w górach

Planujecie Państwo wczasy w górach i rozglądacie się za ośrodkiem, który okaże się dla Was atrakcyjną bazą noclegową? Zielona Róża to hotel w Wambierzycach, w którym zapewnimy Wam eleganckie i estetycznie urządzone pokoje, a także liczne udogodnienia jak choćby poranny catering czy ciągłą możliwość dostępu do Internetu. Tym samym, każdy wypad na wycieczkę po takim wypoczynku z pewnością będzie owocny i satysfakcjonujący.

Zielona Róża Anna Spiesz
Ul. Wiejska 15 ,
57-411 M. Wambierzyce ,
dolnośląskie
Numer telefonu 668 00 97 33
Podgląd www.zielonaroza.com.pl
Wesela gdańsk

Nasz hotel przystosowany jest nie tylko do typowych wyjazdów turystycznych, ale też do imprez okolicznościowych. Przyszłym Parom Młodym, które planują zorganizowanie wesela w Gdańsku, oferujemy profesjonalną obsługę, pokoje dla gości oraz wykwintne dania przygotowywane przez naszych kucharzy. Dodatkowo, Para Młoda może u nas liczyć na bezpłatny apartament.

Hotel Gniecki Gdańsk Kazimierz Gniecki
Ul. Kasztanowa 2 ,
83-021 M. Przejazdowo ,
pomorskie
Numer telefonu 583 02 02 02
Podgląd www.hotelgnieckigdansk.pl
Apartament Sopot

Wszystkich tych, którym wypoczynek kojarzy się z luksusem i nowoczesnością zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego hotelu. Dzięki standardom, które spełnia każdy nasz apartament Sopot stanie się miastem, kojarzącym się z idealnie spędzonym urlopem i miejscem, do którego będzie się chciało przyjechać na wakacje kolejny raz.

Hotel Bayjonn
Ul. Powstańców Warszawy 7 ,
81-718 M. Sopot ,
pomorskie
Numer telefonu 730 71 71 71
Podgląd www.bayjonnhotel.pl
Sudety Wałbrzyskie

Wyjazd w góry to coś, co powinien przeżyć każdy polak. Nasz hotel oferuje wypoczynek w pięknym miejscu, jakim są Sudety Wałbrzyskie. Zapewniamy całą masę pięknych widoków, które oferuje położony nieopodal park krajobrazowy. Na zapierające dech w piersiach widoki składa się skalny krajobraz i liczne kamieniołomy.

Pałac Jugowice Sp. z o.o.
Ul. Główna 4 ,
58-321 M. Jugowice ,
dolnośląskie
Numer telefonu 748 44 63 94
Podgląd www.palacjugowice.com
2015 - www.mgosirdt.pl