Protetyka w Prima-Dent

Prima-Dent zapewnia profesjonalne usługi dentystyczne. Nasz gabinet to miejsce przyjazne zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Najwyższy poziom leczenia i miła atmosfera zapewniająca pacjentom bezpieczeństwo - wszystko czeka na Ciebie właśnie u nas. Skorzystaj z naszych usług w zakresie protetyki w Warszawie - jesteśmy pewni, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania.

Prima-Dent
Ul. ul. Grójecka 77 ,
02-094 M. Warszawa ,
woj. mazowieckie
Numer telefonu 48 228 24 30 86
Podgląd www.primadent.com.pl
Profilaktyka dentystyczna

Nie wystarczy sama troska o zęby w postaci codziennego mycia i używania nici, aby cieszyć się długim zdrowiem uzębienia. Należy skorzystać dodatkowo z profilaktyki dentystycznej, obejmującej popularne zabiegi scalingu, piaskowania i lakierowania. Dzięki nim próchnica i paradontoza nie mają szansy nam zaszkodzić.

ABC-DENT lek. stom. Magdalena Leszczyńska-Tim
Ul. ul. Katowicka 11 ,
61-131 M. Poznań ,
woj. wielkopolskie
Numer telefonu 519 74 41 96
Podgląd www.abc-dent.eu
Perfect Dent

Lekarzem specjalistą, o którym trzeba sobie systematycznie przypominać jest dentysta. Bielsko-Biała jest rozbudowanym rynkiem pod względem dostępności usług stomatologicznych, a jednym ze sprawdzonych miejsc w tym mieście jest nasza poradnia. Stomatolog zajmie się tu usługami z zakresu stomatologii estetycznej czy zachowawczej, a także wszczepi implanty czy przeprowadzi leczenie ortodontyczne.

NZOZ Perfect Dent
Ul. ul. Legionów 27 ,
43-300 M. Bielsko-Biała ,
woj. śląskie
Numer telefonu 338 12 58 69
Podgląd www.bielsko-dentysta.pl
protezy zębowe

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej kliniki stomatologicznej, która wykonuje protezy na zamówienie. Nasza przychodnia znajduje się w Katowicach, gdzie od lat dbamy o zdrowe i piękne uśmiechy naszych pacjentów. Dziedzinami, którymi się zajmujemy to protetyka, ortodoncja i wiele innych!

Dentim Clinic
Ul. Johna Baildona 12 ,
40-115 M. Katowice ,
śląskie
Numer telefonu 502 06 93 96
Podgląd dentim.pl
Wybielanie zębów

W Dentineo z Gdańska znajdziecie Państwo jedyne tak skuteczne wybielanie zębów. Oferujemy metodę nakładkową, dopasowaną indywidualnie do każdego pacjenta, jak również zabieg z zastosowaniem lasera - dla niecierpliwych pacjentów, którzy chcą szybkiego efektu. Aktywny żel powoduje zwiększone przepuszczanie światła przez szkliwo, które rozjaśnia się.

Gabinet Dentystyczny DENTINEO
Ul. Leszczynowa 90 U/2 ,
80-175 M. Gdańsk ,
pomorskie
Numer telefonu 587 10 97 43
Podgląd dentineo.com
Leczenie kanałowe zębów

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w DUO Dent jest leczenie kanałowe. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent czuł się u nas odpowiednio, swobodnie i bezpiecznie, a co najważniejsze - aby był zadowolony z zakończonego leczenia. Wiemy, że endodoncja wymaga dużej precyzji, ale również odpowiedniego przygotowania zęba do zabiegu. Zapraszamy.

DUODENT NZOZ Arkadiusz Polakowski
Ul. Gogola 12 ,
92-513 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 426 73 40 45
Podgląd www.gabinetduodent.pl
MałeccyDent - zębowe implanty

Szukasz gabinetu, w którym możesz założyć implanty zębowe w Bydgoszczy? Koniecznie skontaktuj się z Gabinetem stomatologicznym MałeccyDent prowadzonym przez dr Z. Małeckiego. Oferujemy najwyższej jakości uzupełnianie braków po ekstrakcjach śrubami tytanowymi mocowanymi w kościach szczękowych. To właśnie zastąpić ma utracony korzeń.

Gabinet Stomatologiczny MałeccyDent
Ul. Szubińska 57 ,
86-005 M. Białe Błota ,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu 662 11 80 80
Podgląd www.maleccydent.pl
Sprzęt i materiały stomatologiczne

Wyposażenie gabinetów dentystycznych niesie za sobą duże koszta, szczególnie jak poszczególne elementy trzeba zamawiać od różnych dostawców. Sklep internetowy Mixdent to oferta dla wszystkich stomatologów, którzy cenią sobie komfort, wygodę i szybkość zakupów. Proponujemy szeroką paletę narzędzi, urządzeń i akcesoriów dla każdego gabinetu. Zapraszamy!

Sklep stomatologiczny Mixdent
Ul. Wojska Polskiego 82 ,
95-070 M. Aleksandrów Łódzki ,
łódzkie
Numer telefonu 422 99 18 45
Podgląd mixdent.pl
Dental Lab

Każda osoba zmagająca się z problemem braku jednego lub kilku zębów powinna poddać się leczeniu protetycznemu. Laboratorium techniki dentystycznej Dental Lab świadczy pomoc w doborze wielu metod uzupełniania luk w uzębieniu. To nowy wygląd, atrakcyjny uśmiech i pełna funkcjonalność uzębienia. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Gabinet kosmetyczny Elite
Ul. ul. Złota 61 ,
00-819 M. Warszawa ,
woj. mazowieckie
Numer telefonu 224 00 36 55
Podgląd dentallab.pl
www.dental-house.com.pl

W gabinecie Dental House pracuje stomatolog specjalizujący się w leczeniu dzieci. Podczas wizyt adaptacyjnych objaśnia maluchom, na czym polega prawidłowa higiena jamy ustnej i jak wygląda leczenie ząbków. Odpowiedni czas na pierwszą wizytę u dentysty to moment wyrznięcia wszystkich zębów mlecznych.

P.H.U "TEST"
Ul. ul. Wrocławska 6 ,
01-493 M. Warszawa ,
woj. mazowieckie
Numer telefonu 226 38 12 22
Podgląd www.dental-house.com.pl
Protezy zębowe

Szereg zabiegów, których podejmujemy się w Klinice Agnieszki Sicińskiej, wchodzi w obszar protetyki. Usługi te pozwalają nam przywrócić pełne, piękne uzębienie naszym Pacjentom, a co za tym idzie - zwrócić im pewność siebie oraz niczym nieograniczone funkcjonowanie. Każdemu Pacjentowi zapewniamy indywidualne podejście.

Stomatolog Agnieszka Sicińska
Ul. Nowowiejska 37 ,
02-010 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 666 07 94 20
Podgląd agnieszkasicinska.com
2015 - www.mgosirdt.pl