Perfect Dent

Lekarzem specjalistą, o którym trzeba sobie systematycznie przypominać jest dentysta. Bielsko-Biała jest rozbudowanym rynkiem pod względem dostępności usług stomatologicznych, a jednym ze sprawdzonych miejsc w tym mieście jest nasza poradnia. Stomatolog zajmie się tu usługami z zakresu stomatologii estetycznej czy zachowawczej, a także wszczepi implanty czy przeprowadzi leczenie ortodontyczne.

NZOZ Perfect Dent
Ul. Legionów 27 ,
43-300 M. Bielsko-Biała ,
śląskie
Numer telefonu 338 12 58 69
Podgląd www.bielsko-dentysta.pl
Leczenie kanałowe zębów

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w DUO Dent jest leczenie kanałowe. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent czuł się u nas odpowiednio, swobodnie i bezpiecznie, a co najważniejsze - aby był zadowolony z zakończonego leczenia. Wiemy, że endodoncja wymaga dużej precyzji, ale również odpowiedniego przygotowania zęba do zabiegu. Zapraszamy.

DUODENT NZOZ Arkadiusz Polakowski
Ul. Gogola 12 ,
92-513 M. Łódź ,
łódzkie
Numer telefonu 426 73 40 45
Podgląd www.gabinetduodent.pl
Protezy zębowe

Szereg zabiegów, których podejmujemy się w Klinice Agnieszki Sicińskiej, wchodzi w obszar protetyki. Usługi te pozwalają nam przywrócić pełne, piękne uzębienie naszym Pacjentom, a co za tym idzie - zwrócić im pewność siebie oraz niczym nieograniczone funkcjonowanie. Każdemu Pacjentowi zapewniamy indywidualne podejście.

Stomatolog Agnieszka Sicińska
Ul. Nowowiejska 37 ,
02-010 M. Warszawa ,
mazowieckie
Numer telefonu 666 07 94 20
Podgląd agnieszkasicinska.com
2015 - www.mgosirdt.pl